Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet hogy szerelmes vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy szerelmes vagyok a párom egyik barátjába?

Figyelt kérdés

A párommal mostanában elég viharos a kapcsolatunk,sokat veszekedünk sőt a szex sem a legjobb.

A múltkor összegyűlt egy kis haveri társaság és valahogy kiszúrtam ezt a férfit. A gond az neki mennyasszonya van,jövőre esküvő mégis azóta csak ő jár a fejemben. Elválasztani nem szeretném őket,mert sosem csinálnék ilyet mert látszólag boldogok. Csak azóta ez a vágyálom bennem van,hogy de jó lenne vele lenni,és hogy milyen lehet az ágyban. Azóta a páromra sem tudok 100%ban odafigyelni...ki mit tenne a helyemben?


2016. ápr. 26. 07:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Mind tudjuk mit fogsz csinalni :)
2016. ápr. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A pároddal szakítanod kellene.Nem azért, mert rossz a kapcsolatotok, és sokat veszekedtek, hanem mert már annyira rossz, hogy már más férfiról fantáziálsz,akit alig ismersz! Ez pont annak a jele, hogy nem a megfelelő emberrel vagy.
2016. ápr. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Rendezni kellene a férjeddel a kapcsolatot, először mindenképpen ezt próbáld meg, mert ez így nem egy korrekt eljárás a férjeddel szemben. Már az az alapvető probléma, hogy így gondolkodsz, ilyen logika mentén. Először is nem biztos, hogy te is ugyanannyira tetszel annak a másik pasinak, részedről pedig ez nyilvánvaló, hogy csak egy fellángolás, és egyértelmű, hogy nem vagy szerelmes az új "áldozatodba". Ennek hátterében elfojtott szexuális vágy van, ezért fantáziálsz a másik pasiról, ezért ne szakíts szét két embert. Vagyis négyet. De mondom, szerintem nem is tudnád, mert te nem tetszel a másik pasinak, nem is fogsz.
2016. ápr. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!