Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem szerelmes belém? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szerelmes belém? Mi történhetett? Komolyan nekem kell visszavennem vagy elmúltak az érzései és sajnál?

Figyelt kérdés

A barátommal egy ideig egymásnál laktunk, de most pár hete külön kellett költöznünk, s így sem vagyunk távol egymástól, de én megszoktam azt hogy régen naponta napközben munkából is felhívott, és most csak este beszélünk.


Igaziból én is észrevettem magamon, hogy mivel nem alszunk együtt, így méginkább tudni akarok minden lépéséről, és nyugtalan vagyok,ha valamit nem mesél el, vagy ha valamit nem tudok pontosan. Emellett naponta mondom neki hogy "Szeretlek-Imádlak"

Szóval mindenre rákérdezek, vagy ha nem reagál azonnal akkor 10perc múlva újra keresem. Kicsit betegesen félek attól, hogy elveszítem.

Eddig ezek nem zavarták, de ma este szóvá tette, és nem értem mi lett vele.

Holnap akarunk összeköltözni a közös albérletünkbe, erre vártunk régóta, de amit mondott totál elkeserített.


Azt mondta telefonban,hogy "Nekem ez a túlzott ragaszkodás, amit csinálsz hetek óta beteges és sok. Nem adsz nekem szabad teret, és eddig nem zavart, de most zavar, hogy ha dolgozom fel KELL hívnom téged, vagy pl. az öcsémmel nem tudok nyugodtan beszélni 3mondatot,mert te azonnal írsz hogy merre vagyok. Meg az is zavar,hogy ha van valami piti ügy azonnal hívsz a semmiért.

Nem kapok így levegőt, és elegem van abból,hogy mindenről elkell számolnom neked, és úgyérzem nekem ez sok így"

Elsírtam magam, nagyon rosszul estek a szavai.

Megkérdeztem,hogy akkor már nem szeret? Vagy akkor miért akar velem összeköltözni holnap?

Erre Ő "Szeretlek, mint eddig, de értsd meg hogy ez nekem már idegesítő ebben a formában és nem jutok semmi térhez, mert megkötsz. És akarok Veled együtt lakni, mert szeretlek és jó veled és akarlak"


Nekem ez kusza.

Eddig semmi ilyesmi baja nem volt a lassan2év alatt.

Nem értem...esküszöm.

Az szerintem kizárató,hogy pl. megismert mást vagy megcsalt..de nem tudom megérteni ezt.


SOk vagyok neki? Akaszkodom rá...de akkor miért akar velem mégis együtt lakni?

Vagy nem szerelmes belém, csak sajnál? Akkor minek dob ki pénzt az elbérletre???


Annyira összezavart,hogy csak sírok. Nem értem....

Nem szerelmes már belém,igaz? :(


Miután letettük a telefont ezt írta:

"Nagyon Szeretlek!!

Semmi baj nincs, csak utálom ha számon kérnek és szabályozgatni akarnak!ÉN sem csinálom ezt, és elvárnám hogy ez fordítva is így legyen!

Nagyon szeretlek és próbálnék egy normális kapcsolatot kialakítani Veled.

Ez késöbb is baj lett volna

(ide küldött egy szivecskés matricát)"


Én ezt már nem értem.


Élőben belém tudna bújni, és jön és szeretget és becéz...és eddig ez a ragaszkodás nem zavarta ha külön vagyunk. Nem zavarta,ha hívom...erre most ilyen lett.



én24Nő, Ő30Férfi

lassan 2éve együtt


2016. ápr. 22. 23:21
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:

és Ő is akarta az összeköltözést, láttam rajta hogy Ő is boldog és örül amikor találtunk lakást.

ÉS még most is azt állítja,hogy igenis AKARJA.

De hogy akarhat velem együtt élni, minden napot minden éjjelt velem tölteni, ha jobb neki nélkülem napközben is és indulatosan Ő maga közölte,hogy ez a folytonos kontakt neki teher???


Ez 2ellentmondásos érzés. Én nem értem.


persze nekem is van hogy magányra vágyom, és nem akarom Őt látni... de nem mondok ilyesmit.


Ma is délelőtt megakartam látogatni meló előtt,

erre azt mondta a telefonban,hogy akkor kelt fel és nem akar kikelni az ágyból-tehát ez is kifogás volt?

Nem is akart velem találkozni? Pedig már 2napja nem láttuk egymást.


Mondom neki most este a telefonban,hogy "Hiányzol"

erre Ő "Jó Édes, majd holnap a költözésnél látjuk egymást"


én teljesen le vagyok fagyva.

Nem értem....

Ő nem ilyen

2016. ápr. 22. 23:27
 2/26 anonim ***** válasza:

"Szóval mindenre rákérdezek, vagy ha nem reagál azonnal akkor 10perc múlva újra keresem. Kicsit betegesen félek attól, hogy elveszítem."


Lehet ehhez bármit hozzátenni?

Nyilván megváltozott a viselkedésed,amit szóvá tett.

Szedd rendbe magad, és a gondolataid.

Nem költözne veled össze, ha már nem szeretne.

2016. ápr. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Én régen éreztem így az egyik (mára exem) pasim iránt, idegesített ő maga, idegesített ha keresett...stb.

Végül rájöttem,hogy akkor már nem is szerettem és erősebb volt bennem a sajnálat...


Nála is ez van?? :(


Teljesen kétségbe estem...holnap költöznénk...és most meg ezt mondja..


KÖNYÖRGÖM! mit tegyek??? :'(

2016. ápr. 22. 23:28
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte leszek veled. Nekem már olvasni is sok téged...
2016. ápr. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Vissza kell venned, ne hívogasd 10 percenként és ne számoltasd be, ettől tönkre megy a kapcsolat. Minek vagy vele ha ennyire nem bízol benne? Persze hogy bíznál, ha ekkora önbizalomhiányod van, hogy az elvesztésétől rettegsz. Ne mondogasd naponta hogy imádod, ezt tettekkel kell éreztetni, egyértelműen megírta, hogy az agyára mész. Most még szeret, de a szerelem már elmúlóban van, mivel megfojtod.
2016. ápr. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Igen, sok vagy neki. Semmi teret nem adsz neki, folyamatosan tapadsz rá. Ez hosszú távon nem működik.
2016. ápr. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.


Igaziból most nagyon megijedtem.

Nem akarom elveszíteni mert ez életem legnagyobb félelme.


Akkor szerintetek még van remény? Vagyis ennek ellenére érez irántam valamit a sajnálaton kivül?


Ha összeköltüznk mit tegyek hogy ne legyek sok?

2016. ápr. 22. 23:39
 8/26 A kérdező kommentje:

Ha összeköltözünk, akkor Legyek kicsit távolságtartóbb?

És majd közeledik, ha akar vagy ha hiányzom neki?

Nem akarok méginkább az agyára menni ha egy légtérben fogunk lakni és napi Xórát együtt leszünk.

2016. ápr. 22. 23:41
 9/26 Szergej55 ***** válasza:
Ha ez életed legnagyobb félelme, sürgősen keress egy nagyobbat, mert ez csak olyan viselkedést generálhat, hogy az agyára fogsz menni. Hidd el.
2016. ápr. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Adj neki több szabadságot. Ne hívogasd állandóan, ne kelljen neki elszámolni minden külön töltött perccel. A túlzott ragaszkodás egy idő után teher.
2016. ápr. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!