Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mennyire vonzódik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire vonzódik hozzám, lehet, hogy szerelmes belém?

Figyelt kérdés
Van egy fiú a fősulin, aki elég érdekesen viselkedik a közelemben. Eleinte csak az tűnt fel, hogy sokat néz, aztán később elkezdtünk beszélgetni is. Sokat dumáltunk és nagyon érdeklik a dolgaim, szinte rajong a hobbijaimért, és biztat, hogy ne adjam fel az álmaimat. Sokszor ugrat,viccelődik, hülyéskedik velem, nagyon jól el lehet vele hülyülni, emellett nagyon komoly is tud lenni, meg tényleg nagyon figyelmes és érdekli hogy mi van velem, megjegyez mindent velem kapcsolatban. Azonban ez változó ,mert vannak olyan napok, hogy rám se néz, nem viszi túlzásba a közeledést, valamelyik nap magabiztosan odajön hozzám, aztán máskor meg zavarban van és visszafogja magát, nehéz kiigazodni rajta. Múlt héten egyik barátnőmmel kávéztunk éppen és odajött beszélgetni aztán valami ürüggyel elkérte a telefonszámomat, miután elment a barátnőm rögtön mondta, hogy biztos szerelmes belém a srác. Ti mit gondoltok? Szerintem aranyos fiú, nekem nagyon tetszik, meg jól esik, hogy így foglalkozik velem. Lehet hogy tényleg szerelmes?

2016. ápr. 29. 19:19
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi , kicsit hülyén fogalmaztam: *Tehát elkérte a számomat és elment a srác, aztán ezután a barátnőm rögtön mondta, hogy ez a fiú tuti belém van zúgva.
2016. ápr. 29. 19:26
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki. Keresd te is a társaságát, bátorítsd, hogy tudja, hogy jó nyomon halad.
2016. ápr. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Addig fogsz álmodozni, hogy beleun a megszerzésedbe.
2016. ápr. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 90-ben született F.. ***** válasza:
Hívd el randira.
2016. ápr. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!