Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miből érezhető, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből érezhető, hogy a barátom szerelmes is belém nem csak szeret?

Figyelt kérdés

Mert ugye azt úgy nem igen mondják a pasik, hogy szerelmes vagyok beléd stb. De ha mondja, hogy szeretlek + érezteti azt miből tudhatom, hogy szerelemmel szeret.Mert ugye nem feltétlen szerelmes az adott pasi a csajba ha vele van. Szeretheti meg minden jól érezheti magát vele de a lány miből tudhatja, hogy az ő pasija bizony szerelmes belé.


8 hónapos kapcsolat.


22/L


2016. ápr. 27. 09:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Látod rajta, hogy csillog a szeme, alig várja, hogy Veled legyen, ő is izgul, érzed, hogy gyorsan dobog a szíve, stb.. nekem pl exem mindig mondta, hogy szerelmes belém..
2016. ápr. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igaz, hogy abból is lehet érezni, hogy csókol meg? Milyen gyakran ér hozzá, ad spontán puszikat? Vagy ezt szerelem nélkül is csinálják a pasik?
2016. ápr. 27. 10:05
 3/10 anonim ***** válasza:

Engem gyakran puszilgatott, ölelgetett, hozzám bújt stb.. Gondolom ebből is, mert én a vége fele már nem is csináltam, nem voltam szerelmes belé.

Akkor leírom, vagyis próbálom leírni ebből a szemszögből..

Mit nem csináltam?

- Nem akartam vele lenni, inkább dolgoztam, minthogy vele legyek. Még Karácsonykor is.

- Nem igazán kerestem, nem úgy írtam neki vissza.. ( <3 , Szívem stb..)

- Nem fogtam meg a kezét

- Szégyelltem vele kimenni bárhová is

- Nem mondtam neki, hogy "szeretlek"

- Nem igazán hiányzott

- Más felé nézegettem

2016. ápr. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Aha. Nos:

-Kezemet fogja. Utcán is meg ha mondjuk ülünk egymás mellett (kocsiba, kanapé, elalvás stb.)

-Mondja, hogy Szivem, Kincsem stb.

-Mondja, hogy hiányzom

-Gyakran csókol, szex is jó :)

-Közös programok vannak


Csak azért kérdezem mert én totál szerelmes vagyok belé és hát nem vagyok férfi és nem tudom, hogy ezeket a gesztusokat csak akkor csinálják ha szerelmesek is vagy csak szeretnek valakit.

2016. ápr. 27. 10:14
 5/10 anonim ***** válasza:
A szerelem egy idővel elmúlik, átalakul szeretetté. De ha csinálja ezeket a dolgokat, stb, akkor biztos, hogy szeret :)
2016. ápr. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy az a lángoló rózsaszín szerelem idővel változik, csillapszik, mélyül, alakul. De szeretintem szerelmi alapnak meg kell lennie, hogy át tudjon igazi mély szeretetté fejlődni. (szerintem nem elmúlik a szerelem hanem tovább fejlődik jobb esetben.)

De ha nem így indul akkor hosszú távon halott ügy,

2016. ápr. 27. 10:17
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne problémázz feleslegesen, nincs semmi baj ezzel a sráccal. Élvezd a kapcsolatodat:)
2016. ápr. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sehonnan. De fontos ez? A szerelem megélése/definiálása szubjektív. Én nem tudom megmondani, éltem-e át valaha azt, amit Te szerelemnek hívsz. Valószínűleg nem.:)
2016. ápr. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igazatok van. Kicsit zizzent vagyok, hogy ezen aggódok.

Csak szeretném ha ez nagyon sokáig (akár örökre) így maradjon, mármint hogy szeressük egymást. Nem akarom elrontani. (néha azért félek, hogy elrontom).

2016. ápr. 27. 10:31
 10/10 anonim ***** válasza:
Nyugi.:)
2016. ápr. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!