Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mitévő legyek? Ha annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek? Ha annyira szerelmes lenne a barátjába, akkor nem lenne féltékeny, nem?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki nekem már régóta tetszik, de kapcsolata van 3 éve és ezért nem is próbálkoztam közeledni hozzá. Viszont mostanában egyre többször kétértelmű jeleket küld. Volt, hogy a barátjával volt és velem chatelt 3-4 órán keresztül hajnalig. Közös ugye a barátikörünk, megvolt beszélve, hogy lemegyünk 1 hétre az egyik ismerősünk nyaralójába és nekem az utolsó pillanatban közbejött egy meló és a 4. nap után tudtam csak csatlakozni és mesélték a többiek, hogy a csaj vagy idegbeteg volt vagy szomorú és amikor megérkeztem egyből odajött hozzám nagy mosollyal az arcán, hogy mi újság velem és a többi napon végig boldog volt. Nagyon sokszor amikor kettesben vagyunk és a szemembe néz teljesen azt érzem hogy több van itt, mint barátság. Sokszor amikor flörtölök vele arra is vevő és már valószínüleg leesett neki, hogy nagyon oda vagyok érte és én is észrevettem, hogy több van itt, de egyszerűen nem tudom mit kéne tennem, hisz kapcsolata van...Van egy másik lány, aki érdeklődik irántam és hát volt, hogy kavartunk és erről a csaj tudomást szerzett és egyből lebeszélt róla. Pár napja rám írt és elkezdett a barátjáról beszélni és ez nekem rosszul esett és erre írtam neki, hogy megyek mert találkozom valakivel és erre kérdezte, hogy azzal a csajjal találkozok e és mondtam, hogy igen és erre bedurcázott meg tök flegmán írt vissza aztán le is lépett faceről.

2016. máj. 2. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Kellemetlen szituáció.. Igazából 3 lehetőséged van ezek közül neked kell tudni melyiket tartod elfogadhatónak.

1.Nem foglalkozol vele, hogy kapcsolata van és megbeszéled vele a dolgot, nyíltan. Tehát elmondod neki, hogy viszonyulsz hozzá és ha akar valamit zárja le a mostani kapcsolatát.

2.Nem foglalkozol a féltékenykedésével és keresel magadnak egy másik lányt aki szabad.

3.Hagyod menjen tovább az a játék, hogy ő fétltékenykedik miközben kapcsolata van és téged lebeszél más lányokról.

Vagy esetleg 4-ik lehetősségként még felmerülhet az is, hogy simán csak nyomulsz rá és ő vagy megcsalja a barátját veled vagy nem. Én személ szerint a 3-ik és 4-ik opciót nem nagyon javasolnám. A legtisztább a 2-ik lenne, de ha amúgy is beléd van zúgva akkor úgyse lesz hosszú jövője a jelenlegi kapcsolatának, szóval talán még az 1-es opció elfogadható.

2016. máj. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt külső szemlélőként nagyon nehéz megállapítani, de mint nő tapasztalatból mondom neked hogy nagyon sokan vagyunk úgy hogy jól esik ha valaki érdeklődik irántunk. Persze nyilván az illem megköveteli hogy bosszankodjunk picit hogy ez meg az ránk van szállva de attól még igen is jót tesz az egónknak a bókolás. Persze nyilván benne van a pakliban hogy többet érez mint barátság, de az is lehet hogy csak jól esik neki hogy koslatsz utána és azért nem akarja hogy mással légy, mert akkor már vele nem fogsz így foglalkozni.
2016. máj. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget!:)

2. valaszolo: igen ezen már én is gondolkodtam, hogy csak jól esik neki, hogy bókolok neki és hogy tetszik nekem. Csak sokszor adódik olyan helyzet, amikor érzem, hogy ő is többet érez...amúgy biztos forrásból tudom, hogy elég rossz már a kapcsolatuk és szexelni is nagyon ritkán szoktak

2016. máj. 2. 14:48
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért ez vicces kissé, hogy bedurcizik rád, hogy találkozol valakivel, miközben ő a foglalt, nem te. :D

Tuti van itt valami a részéről. Gondolom csak a megszokás vagy egyéb konkrét indok miatt nem lép le a pasijától. Vagy szereti őt, csak valami miatt laposodott a dolog és tőled kapja meg a pillanatnyi flörtöt és visszajelzést hogy ő jó csaj.

2016. máj. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!