Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Idősebb pasik, fiatal csajok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb pasik, fiatal csajok. Mit szóltok hozzá lányok?

Figyelt kérdés
Örökzöld téma

2016. máj. 2. 20:27
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
67%

Mi számít idősebbnek?


Hisz, ha a csaj 19, a pasi 20, a csajtól a pasi idősebb!


Szóval határozd meg, hogy mi számít idősebbnek!

2016. máj. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
65%

Sokan azt mondják, hogy jaj hát igen, mert többet tud nyújtani. Az lehet. Viszont nem egészséges, hogy egy szárnyait bontogató fiatal lány egy érett, teljesen más világszemléletű, vagy éppen idősödő férfival próbál közös hangot keresni.

Mindkettő mindig párhuzamos síkban fog futni érzelmileg és értelmileg, vonzalmi téren nem kizárt, hogy találkoznak, de ez nem hosszútávú.

2016. máj. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
72%
A világ legtermészetesebb jelensége (nekem legalabbis).
2016. máj. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 A kérdező kommentje:
A lány 20 körül, a férfi 40-50 között. (Első kérdező) tudom sok esetben ez nem megszokott. Viszont a fiatal csajokkal hihetetlen gyorsan egy hullámhosszra tudunk kerülni, akik vevők az idősebb pasikra
2016. máj. 2. 20:36
 5/62 anonim ***** válasza:
89%
Na én nem erre gondoltam...(3as voltam)
2016. máj. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
95%
Én 27, párom 44. Az hogy ki mit szól hozzá, nem érdekel, habár mindenki azt mondja hogy öröm ránk nézni. Szerintem a szerelem nincs korhoz kötve.
2016. máj. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 A kérdező kommentje:
Ez tuti igaz. Egyszer olvadtam egy bölcsességet: szerelemben kor, magasság, testsúly nem számít (ismeretlen szerző)
2016. máj. 2. 20:44
 8/62 anonim ***** válasza:
73%

Köszi a válaszodat.


Ilyen esetben több lehetőség áll fent:

1. a csaj apakomplexusos

2. a pasinak még nem nőlt be a feje lágya és csak d..gni akar fiatal csajokkal

3. a csajok túl naivak és bedőlnek a cukros bácsinak

4. a pasi pénzes és a csaj pedig ezt ki is használja

5. ritkább esetben valóban mély szerelem szövődik ez esetben és a kor nem számít


Számomra egészségtelen. A pasi csak fiatalodni akar, a fiatal csaj pedig mivel lehet, hogy éppen csalódott a korosztályában, ezért az idősebbhez húz, aki lehet, hogy ki is használhatja tapasztalatlan kis naív lánykát.


Értelmi, tapasztalatbeli különbség az megvan, plusz az életről alkotott nézet is eltérő.


Így nem biztos, hogy hosszútávú kapcsolat lesz.


1-es voltam

2016. máj. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 A kérdező kommentje:
A soraid között sok igazsàg húzódik meg, kb. félig igaz minden. Nekem megfelelne egy apakomlexusos lány. Az is igaz hogy van pénzem hogy jól érezze magát
2016. máj. 2. 20:52
 10/62 anonim ***** válasza:
92%
Én 24 ,a párom 39. Soha nem volt ennyivel időssebb pasim. Nem a pénze érdekel vagy a tapasztalata. Egyszerűen egymásrataláltunk és jó a kapcsolatunk.
2016. máj. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!