Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Idősebb pasik, fiatal csajok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb pasik, fiatal csajok. Mit szóltok hozzá lányok?

Figyelt kérdés
Örökzöld téma

2016. máj. 2. 20:27
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
80%
És mennyi az als o korhatar nalad kedves kerdezo ( akivel meg ismerkednel)?
2018. jan. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim ***** válasza:
79%
Az igazsság az hogy benne van sajnos a pakliban hogy a nő ràjön kb 40êves korában hogy még az idősödő pàrja mellett még sok fiatalabb pasi rohangàl.És hát a kisértés nagy úr .:)
2018. jan. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:
73%
nem azt mondom hogy lehetelen de ha már olyan párt szeretnél akivel megakarsz öregedni akkor nem 20éves kiscsajokra hajts.Ha meg nem ezt szeretnéd hanem azt hogy uristen mikor fog megcsalni szoval idegeskedni akarsz akkor nem mondtam semmit.:)
2018. jan. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
66%
A nők bőre ca. 10 évvel előbb kezd öregedni mint a férfiaké. Azonos nő/férfi kor mellett előfordulhat, hogy egy 40-es nő már látványosan idősebbnek néz ki mint azonos korú férfi párja. Az is előfordulhat, hogy ez a nőt zavarja és éppen ez miatt fog tönkre menni a kapcsolatuk. Nincs abban semmi rossz, ha a férfi idősebb egy 10 - 15 évvel, pláne, ha a férfi génjeinek köszönhetően jól tartja magát. Mindkét félnek tisztában kell lennie a jelenben korkülönbség helyzetével, hogy mi lesz például 15 év múlva. Ha a nő és a férfi szívből szeretik egymást, agyilag érettek, intelligensek, a szülők nem ágálnak, megértik és mindent meg tudnak beszélni egymással, akkor kerekedhet ebből akár egy nagyon boldog család is...
2018. jan. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 A kérdező kommentje:
Nagykorúságtól felfelé
2018. jan. 15. 18:59
 56/62 anonim ***** válasza:
79%
#54 ne okoskodj a fiatal nok mindig felre mennek egy ido utan a fiatalabb pasasokkal .. 6 ilyen nom volt .. 43f
2018. febr. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:
100%
Én 22 vagyok a párom 41. Fél éve vagyunk együtt, most költöztünk össze. Minden oké a kapcsolatunkban, hamarosan házasodunk, aztán jöhet a gyerek. Soha nem vonzódtam az idősebb pasikhoz, de benne megfogott valami, és neki sem volt előttem ilyen fiatal barátnője, csak vele egykorúakkal volt együtt. Egy helyen dolgozunk ráadásul együtt, amikor elsőnek bemutatkozott már, akkor megtetszett,de egyikőnk sem mert közeledni a másikhoz pont ezek miatt, meg azért, mert főnök beosztott viszonyban állunk. Aztán egy céges bulin felkért táncolni és úgy megtáncoltatott,mint még soha senki... Talán ott szerettem bele. Csúsztak le a pálinkák és egyre többet megtudtam róla, egyre beszédesebbek lettünk, ahogy ez szokott lenni ilyenkor :D Valami szakmai dologról beszélt nekem, amikor már nagyon untam és megcsókoltam. Meglepődött, aztán visszacsókolt és megkérdezte, hogy elmennék-e vele randizni.:) Soha nem éreztem magam ennyire jól senkivel, mint vele, pedig volt 5 évig egy hozzám hasonló korú fiúval kapcsolatom, amikor vége lett, akkor is ismerkedtem, de valahogy sosem jöttek be hosszú távon a fiúk, mert mind felszínes volt. Bulik, piálás,többet álltak a tükör előtt, mint én, emellett nulla életcél, csak az, hogy legyen pénz a hétvégére, hogy eligyuk. Ég és föld a 20-as férfi és 40-es férfi korosztály.
2018. febr. 14. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
100%

Én épp a napokban tettem fel kérdést, igaz, más vonatkozásban, de köztünk is 25 év van.

Szerintem ne foglalkozz vele, ki mit gondol, ha Ti szeretitek egymást, akkor ennyi :)

2021. nov. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:
100%
Jobb. 22 éves vagyok, sok korom béli azt várja, hogy én dolgozzak csak, ők nem akarnak adni. 30 fölött meg szívesen adnak, sőt. Engem spec jobban vonz, beindít az idősebb.
2021. nov. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:
23%

Én 22 vagyok a párom 41. Fél éve vagyunk együtt, most költöztünk össze."


Aztán gondolom addig te is a barátodnál csöveztél, csak megérezted a pénz szagát, a férfi gondolom házas volt csak miattad elvált, te meg a barátod mellett melegedtél össze a főnökkel . Nyilván megnyíltak a lehetőségek az elmédben amikor a millás nettó fizetés a nagy családi ház felvillant a szemed előtt .

2021. nov. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!