Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Idősebb pasik, fiatal csajok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb pasik, fiatal csajok. Mit szóltok hozzá lányok?

Figyelt kérdés
Örökzöld téma

2016. máj. 2. 20:27
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
100%

Azért ne fogjunk mindent az apakomplexusra!

Én is idősebb férfire vágyom 21 éves létemre, de csakis azért, mert a korombeli kis pávafiúkat rühellem egytől egyig. Ők anyuci apuci pénzén folyton szórakoznak, holtrészegre isszák magukat, villognak a Pull and Bear-es menő cuccaikkal és iPhone-ukkal. És még semmit nem pakoltak le az asztalra.

Én minimum annyit várok el a partneremtől, amit én is megvalósitottam eddig. Nem többet nem kevesebbet. Tudjon szeretni, legyen hűséges, ezermester, férfias vonásokkal. Legyen munkája, tudjon gondoskodni önmagáról, ne szórja két kézzel a pénzt, tudjon megtakaritani. Legyen családcentrikus, szeresse a gyerekekt, szeressen majd családot alapitani.

Én csakis ezért vágyom egy idősebb férfira, hiszen csak az érett férfiak gondolkoznak már igy.

2016. jún. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 anonim ***** válasza:
33%
Egy ideig működhet, de hosszútávon nem. Egy negyvenes nő és egy hatvanas férfi már egészen más életszakaszban van.
2016. jún. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim ***** válasza:
94%

Engem valamiért mindig az idősebb pasik érdekeltek. Ami még furább, hogy pl utcán kb csak a 40+ pasik néznek meg, meg ilyenek...

17/L

2016. jún. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim ***** válasza:
65%

nekem a 20 év már vállalhatatlan (jelenleg legalábbis).

Én 20 vagyok, párom 26. Már ettől is féltem, de szerencsére jól sült el a dolog. Szerintem hiába vagytok egy hullámhosszon, előbb-utóbb ki fog bukni valami baj, probléma. Pl. ha neked még nincs gyereked, de akkarsz, ő pedig még fiatal hozzá (legtöbb lány ebben a korban legalábbis szerintem, így gondolja). Ha pedig 10 év múlva szeretne, nem biztos, hogy te meg tudnád adni neki. Abba ne is gondoljunk bele, hogy te 70 leszel, mikor a gyereked érettségizik.

Futó kalandnak esetleg jó lenne, de hosszabb távon nem igazán hiszem. L

2016. jún. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 A kérdező kommentje:
Mi a gond abban ha a gyerekem érettségizek én meg 70 leszek? Állandóan sportolok úgy hogy az egészségemmel semmi gondom nem lesz ráadásul anyagilag is eléggé tehetős leszek
2016. jún. 19. 20:46
 36/62 anonim ***** válasza:
85%
de jó neked, hogy így meg tudod jósolni a jövőt :D Nekem nem akarsz mondani valamit?
2016. jún. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:
69%
az azért elég gáz, hogy valaki leírja normálisan a SAJÁT véleményét, amit ráadásul a kérdező kért, erre lepontozzák...
2016. jún. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim ***** válasza:
18%

Soha

21/L

2016. aug. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim ***** válasza:
88%

Hát... sztem ritka az az eset, amikor tényleg működik hosszútávon. Annak meg nyilván jó, aki csak rövidtávon, dugásra akarja felhasználni a leányzót. Sajnos a környezetemben azt látom, hogy ezeknek a kapcsolatoknak nincs jövője. Miért?


Az esetek többségében az a 40-es, aki 20 éves leánykákra hajt, az azért teszi ezt, mert vagy csak dugogatni akarja, és ahhoz jobb a friss hús, vagy érzelmileg totál éretlen a korához képest. Abban az esetben történik az, hogy öregednek együtt 10 évet, és vagy az akkorra már megérett nő hagyja ott az óriásbébi üzemmódba került párját, vagy a pasas nyafog, hogy jaj, a 10 évvel ezelőtt megismert vidám, gondtalan kis csajszikám bizony már nem olyan vidám és gondtalan (talán mert bekerült a munakerő-piacra és több felelőssége van) és már bizony megszól engem azért, ha nem veszem a dolgaimat elég komolyan, ezért megy és keres magának egy újabb tinit.


Ha meg tényleg komolyak az érzelmek, akkor is sok buktató van. Egyik ismerősöméknél az történt, hogy 60évesen kapott a pasas egy szívinfarktust, a 30éves felesége meg megijedt, hogy te jó ég, neki kell majd gondoznia, a közös gyereküknek napi szinten hogy kell majd látnia az apját (meg neki is), ezért inkább elvált. De az se kellemes, amikor apuka feldobja a pacskert azelőtt, hogy a gyereke a saját lábára tudna állni. Manapság már nem élnek 100 évig az emberek... és tegyük fel, összejön egy 20éves és egy 40éves ember, legyen 7-8 év, mire a nő úgy érzi, kész a gyerekvállalásra, akkor még próbálkoznak egy ideig... ha esetleg van rák a családi kórtörténetben, simán megeshet, hogy még a gyereke végzős ballagását sem tudja megérni a családfő... és akkor hogy biztosítsák a gyereknek a biztos alapot, amivel továbbindulhat az életben... amikor pont akkor veszíti el az apját, amikor a leginkább szükség van rá. Ha szerencsésebbek, akkor "csak" az unoka nem tudja megismerni a nagyapját...

2016. aug. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:
76%
39-es vagyok: a szívinfarktusos csáv 60évesen is fitt, izmos volt, tehát az, hogy te sportolsz, nem garancia arra, hogy ki fogsz csattanni az egészségtől 70éves korodban.
2016. aug. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!