Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan, hogy egy nő azt mondja, hogy ő nem jönne össze nálánál 9 évvel idősebb pasival?

Figyelt kérdés
Aztán végül beleszeret és borul az addigi elképzelése? Változhat egy nő ilyen téren? Legyen mondjuk 19 éves nő aki beleszeret egy 28 éves férfiba. Elképzelhetetlennek hitte, hogy 9 évvel idősebb pasival összejöjjön és végül mellette kötött ki.
2016. máj. 3. 00:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne. Én pl. kézzel-lábbal tiltakoztam az ellen, hogy nálam (2-3 évnél többel) fiatalabb férfival jöjjek össze, erre a jelenlegi párom 8 évvel fiatalabb nálam...
2016. máj. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Simàn lehet... De nàlam ez kizàrt... Nekem jobban bejöttek a nàlam fiatalabb pasik. Több exem is fiatalabb volt. A férjem pl 3,5 évvel fiatalabb:)
2016. máj. 3. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, lehet ilyen.
2016. máj. 3. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen :D Én majdnem pontosan ebben a kor összeállításban élem a kis életem a párommal akit minden erőmmel próbáltam finoman lekoptatni az elején. Van hogy több kéne a személyes aggályoknál ahhoz hogy megakadályozzon egy kialakuló érzelmet :)
2016. máj. 3. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
Ez a normális. Bár még a tizenéves kis piccsák manapság a lányos külsejű óvodás fejű kis pöccsöket kedvelik. De csak amíg nem jön meg az eszük.
2016. máj. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? Nekem egy 10 évvel idősebb tetszik, eleinte nekem is furcsa volt, most már természetesnek veszem.
2016. máj. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!