Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van itt olyan, aki fokozatosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki fokozatosan szeretett bele egyre jobban a párjába?

Figyelt kérdés

Eddig csak olyanban volt részem, hogy amikor lekerült a rózsaszín szemüveg, jött a totális kiábrándulás, vagy a belefásulás a kapcsolatba, örömtelenül, társas magányban.

Más forgatókönyvet nem ismertem.

A mostani kapcsolatom azonban egészen más. Úgy vágtunk bele, hogy nem tudtuk, mit hoz a jövő. Volt erős vonzalom, szimpátia, szexuális vágy, meg minden, ami egy kapcsolathoz kell. Aztán ahogy teltek a hónapok, egyre mélyült a kapcsolatunk. Minden nehézséget megoldottunk, és egyre inkább felértékelődött a társam. Apránként beleszerettem, de nagyon (és a visszajelzések szerint ő is ugyanígy volt velem :) ).


Kíváncsi lennék, hogy ilyen esetben vajon hogyan zajlanak a következő lépések? Eddig soha nem volt részem ilyen érzésben, tényleg olyan, mintha a másik felem találtam volna meg, és ez napról napra csak erősödik. Fenntartható ez az állapot hosszú távon? Vagy újra és újra visszatér? (Volt olyan szakasza a kapcsolatunknak, amikor mindketten kicsit megijedtünk és akkor kevésbé szerettem, de ez átmeneti volt, utána csak még jobban megerősödtek az érzések, feléledt a tűz a kapcsolatunkban, ezért gondolom, hogy akár hullámzó is lehet az érzés.)


Érdekelne olyanok tapasztalata, akiknek volt már része ilyen mély érzésekben és hosszú távú kapcsolat lett belőle.


(Hangsúlyozni szeretném, hogy nem viharos, veszekedős, se veled, se nélküled kapcsolat a miénk, hanem nagyon is biztonságos, stabil, mégis intenzív érzésekkel.)



2016. máj. 13. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Velem még nem volt ilyen. Vagy durván az első látásra vagy az első hosszabb beszélgetés után tudtam, hogy ezt az embert szeretni fogom, vagy pedig később sem éreztem semmit soha.


Ha olyan kapcsolatom volt, ahol nem éreztem semmit, akkor is inkább csak arról volt szó hogy összeszoktunk egy idő után, de ahol a legelején nem volt egy nagy szerelem, fellángolás, ott később sem lett.

2016. máj. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet, rosszul fogalmaztam... a kapcsolatunk elején is megvolt minden: lelkesedés, vonzódás, nemi vágy, stb. Nem érzések nélkül vágtunk bele. Én korábban azt hittem, hogy EZ a szerelem. Mostanra értékelődött át bennem, mert most úgy érzem, ez a kezdeti akármi csak halvány árnyéka annak, amit most érzek a társam iránt.
2016. máj. 13. 12:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem pont a legutóbbi kapcsolatom volt ilyen. Szinte gyerekkorunk óta ismertük egymást. tetszettünk is egymásnak de még túl kezdők voltunk hogy lépjünk egymás felé. aztán mindenki ment a maga útján. el váltam és hát őszintén meg mondom kellet valaki szex kapcsolatra legalább. tudtam hogy neki nincs senki hát rá írtam...

Bele ment de sokkal több lett mint csak szex.bele szerettem. De szerelmes nem voltam talán nem is akartam az lenni mert még nagyon hiányzott a feleségem. aztán össze költözködtünk van neki 3 gyermeke. és én évről évre egyre jobban szerettem őket. Aztán négy év eltelte után észre vettem hogy örülten szerelmes vagyok a páromba és bármit meg tennék érte...

sajnos ö eddigre nem így gondolta :(

2016. máj. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én 8 éve vagyok a férjemmel, és napról napra jobban szeretem! Na jó, néha meg tudnám folytani ;) de akkor is... Pedig csak egy nyári kalandnak indult, aztán ez lett belőle.

Minél jobban megismersz valakit, minél jobban elmélyül a kapcsolat jó esetben egyre jobban szeretni is tudod a másikat.

Nem állandó, de vissza visszatér az érzés.

De kell hozzá talán, hogy nekem ő nem okozott még soha komolyabb csalódást, sose bántott se szavakkal, se semmivel.

Jóban és rosszban is bizonyítottunk már egymásnak, elvesztettünk egy rég várt gyermeket, aztán született is egy, nem kevés komplikációval, kórházazással, fenekestül felfordult az èletünk mára :)

De még mindig szerelmesek vagyunk egymásba. Néha nagyon, néha kicsit, de rendületlenül!

2016. máj. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy van. Ez a jó házasság alapja.
2016. máj. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!