Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez elítélendő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez elítélendő?

Figyelt kérdés
Koromat le se merem írni, a 21-et már a másik feléről megközelítő nő vagyok, és még nem sikerült szexuális tapasztalatot szereznem. Érdekelne, hogy elítélendőnek tartjátok-e ha férfi prostituálthoz akarok elmenni. Kíváncsi vagyok a véleményetekre, tapasztalatokra, rosszindulatú megjegyzéseket nem kérek.

2016. máj. 22. 18:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
45%
Engem csak az érdekelne hogy miért nem laza kapcsolatot keresel és több partnered lenne mint egy ff.i prosti akinek még fízetsz is?
2016. máj. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
A prostinál szánalmasabb dolgot nemigen tudok elképzelni. Keress inkább egy szexpartnert.
2016. máj. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
51%

A szexpartner ugyanúgy megnyomorítja lelkileg, mint a prosti.

Az ilyen kérdező típusú embereknél csak a mély érzelmeken alapuló fokozatos bevezetés segíthet szexuális téren. Ha beverik neki a lompost, az nem.

2016. máj. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
29%
Eddig a tanulást és munkát tartottad fontosnak, oké, akkor most szakíts időt a kapcsolat teremtésre is! Egy nő nehogy már ne tudjon összeszedni egy férfit magának! Ha csak szexre van szükséged azt is könnyen megoldhatod férfi prosti nélkül is, felveszel valami dögös ruhát, elmész egy szórakozó helyre pl. és nem adok egy fél órát, hogy annyi jelentkező lesz hirtelen,hogy nem fogsz győzni válogatni közölük. Erre az életem teszem fel, úgy sem ér sz.rt sem. :)
2016. máj. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
60%
Figyuzz, kérdező! Tele van a világ a te korosztályodba tartozó szűz fiúkkal, akik képtelenek csajt szerezni. Náluk is az a baj, mint nálad. Megfogjátok tehát szépen egymás kezét, és lassan, lépésenként megtanuljátok a szerelmet.
2016. máj. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
81%

Hacsak nem vagy iszonyatosan rut, akkor erre semmi szükseg.


Valoszinüleg ide is mar vagy ezren irtak neked privit azota.


Csinalj tinder profilt egy-ket normalisabb keppel es csak annyit irj ki, hogy "Nem vagyom kapcsolatra, szivesen kalandoznek..." Valoszinüleg egesz nap agybol agyba ugralhatsz, ha van hozza kedved!

2016. máj. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Szerintem egy szexpartner rosszabb, érzelmileg sokkal inkább tönkreteheti a kérdezőt, mint a prosti. Főleg mivel a nők (főleg így első néhány próbálkozáskor) még igencsak hajlamosak beleszeretni a partnerbe, és azt várni, hogy majd ő is viszonozza.

Egy prosti sokkal egyszerűbb képlet, elmegy, fizeti a szolgáltatást, aztán kalap-kabát. Nemi betegségek tekintetében sem hiszem, hogy rosszabb a helyzet, mint egy random kurópartnerrel.

Ráadásul annak a híre sosem fog elterjedni a környezetben, hogy prostinál volt (hacsak nem harsogja tele az ismerőseit), míg annak, ha lenne szexpartnere, könnyebben megtudnák, és akkor mindenki úgy nézne rá, mint egy darab fikára.

Kérdező, ha már gáznak érzed a szüzességedet, de esélyed sincs szerelmet találni, próbálkoztál, de nem jött össze, stb., akkor én a prostit választanám.

2016. máj. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

én voltam egy srácnál. jó volt nagyon :) ha gondolod, tudok privát üzenetben mesélni

25N

2016. máj. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!