Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek önzőség? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek önzőség? Nem normális döntés, avagy helyes? 26n

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy fiúval. Nehezen indult, de teljesen egymásba habarodtunk. 'Sajnos'...


Miért sajnos? Mert csak 19 éves.


Úgy voltam vele, hogyha idősebb lenne, lehetne a kapcsolatunk életreszóló. De így? Még túl fiatal.


Viszont mégis együtt voltunk. Titokban. Ő ezt nem akarta. Szívem szerint én is világgá kürtöltem volna, hogy milyen boldog vagyok, de tudtam, hogy annak következményei lettek volna. A szülei nem repestek volna az örömtől. Bántottak volna minket. Az, hogy engem bántanak, csak egy dolog. Én őt féltettem. Nem esetlen, nem amiatt, egyszerűen tudom, hogy sokan támadtak volna minket.


Így a boldogság nem volt teljes. De tudom, hozzá hasonlót nem találok majd sosem.


Ugyebár titokban zajlott minden. Pár barátom tudott a dologról. El is mentünk egy hétvégére a barátokkal, hisz ott legalább békésen együtt lehettünk. Volt egy görbébb esténk. Valami nem úgy sikerült... Kimaradt a védekezés...


Úgy döntöttem, hogy szakítok és másik városba költözöm. Ő még ilyesmire nem készült fel. Nem is volt kapcsolata. Neki ez sok(k) lenne. Legyen önző, hülye, bármi, szerintem jobb lesz így. Lehet félig belepusztulok, de így lesz jó. Természetesen neki nem mondom el. A munkámra fogok, illetve arra, hogy még fiatal.


Nem tudom mi lesz...vagy hogy lesz...Egyedül egy kicsivel nem egy leányálom, de majd segítenek a barátok. Illetve felnőtt vagyok, vállalnom kell a tetteim következményeit.


Csak érdekel, hogy szerintetek is ez a helyes lépés? Pár külsős véleménye nem lenne most rossz, hisz nem egyszerű ez az egész ügy, helyzet.


2016. jún. 12. 17:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha már megtartod a babát, a minimum, hogy szólsz az apjának is róla.

Vagy rosszul értelmeztem, hogy le akarsz lépni szó nélkül?

2016. jún. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Nagy onzosegre vall, hogy te majd most nagykepuen eldontod, hogy nem tudna eretten kezelni a helyzetet. Igenis szolj neki, ne martirkodj!


23N

2016. jún. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
mond meg neki h jön a baba, nem akarod tönkre tenni vele az életét mert meg fiatal, akármi is lesz, de te a kicsit felneveled. Ő meg eldöntheti h mi legyen, Ez az egyik út. A másik, elmondod neki és megmondod neki h örülnél ha együtt maradnatok, mert akárhogy is a felelősség 50%ban ebben a törtenetben az övé is, mert tisztában volt vele ő is h nem vedekeztetek.
2016. jún. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
59%
Önző pi.sa vagy. Joga van tudni az apaságról. Most nagy szád van, de majd ha megszületik a baba, akkor fogsz ám rinyálni! Pelenka, gyógyszer, cumisüveg, tattaratta, stb.
2016. jún. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp add meg neki a lehetőséget, hogy dönthessen. Tudom ez a terhesség elején még nem annyira látszik, de több öröm jár egy gyerekkel, mint gond. Ha majd megszületik, akkor az ő véleménye lesz az első, és nagyon rossz érzésed lesz, hogy megfosztod egy apa lehetőségétől.


Ugyan ezt csináltam én is, mint te. Én elmondtam végül, az apa pedig döntött és lelépett. Egy darabig megértő voltam, de amint a gyerekem érdekei kezdtek fontosabbak lenni az ő éretlenségénél, már haragszom, hogy nem tartja a gyerekével a kapcsolatot.


Nem csak te vagy felnőtt, a barátod is az.


Akkor is, ha te vagy az idősebb.

2016. jún. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Anyagilag rendezettek a körülményeim. Jól keresek, van tartalék. Logikus, hogy nem anyagi dolgok miatt voltam vele, hanem mert egyszerűen beleszerettem.


Igazából az lenne az önzőség, ha elmondanám, nem? Mi abban az önzőség, ha hagyom élni?


Két hete tudom biztosan, hogy az van, ami. Azóta nincs egy nyugodt percem, alig bírom ki az időszakot mikor vele vagyok, hogy ne bőgjek. Viszont érzi, hogy valami nem stimmel.


Óriási dilemma az egész...

2016. jún. 12. 18:02
 7/18 anonim ***** válasza:
Joga van tudni úgy is,ha nem maradtok együtt.De amúgy nem önzőség,mert nem akarod gyerekkel tönkretenni a további életét,csak neked lenne rossz,hogy egy ilyen titokkal kellene együtt élned.
2016. jún. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Szergej55 ***** válasza:
Tudnia kell erről. Előbb-utóbb úgyis fog, csak az nem mindegy, kitől.
2016. jún. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Önzőség, mert te döntesz arról, hogy ismerheti-e a gyerekét, vagy sem. Gondolj bele, te a helyében nem akarnál tudni a SAJÁT gyerekedről? Az a minimum, hogy elmondod neki!
2016. jún. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
#2 vagyok. Ez nem onfelaldozas, egyszeruen gyavasag, mert felsz az elutasitastol. Benne van a pakliban, es? Inkabb csendben lelepsz masnak a gyerekevel? Ez undorito. :O
2016. jún. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!