Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hölgyek! Értékelendő szempont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Értékelendő szempont számotokra, ha a férfinak doktori végzettsége van?

Figyelt kérdés

kapcsolat

hosszú távú kapcsolat

értelmiségi férfi

értelmiségi nő



#kapcsolat #értelmiségi férfi #értelmiségi nő
2016. júl. 14. 00:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
35%

Számomra igen, elég vonzó orvosok vannak

A fogorvosom is nagyon helyes

2016. júl. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%

Hát kétesélyes a dolog, alapvetően jobban értékelem, mintha szakma nélkül dolgozgatna valahol, ahol fizetgetnek ezért, és semmi vágya nincs rá, hogy akár egy szakmát kitanuljon vagy az adott munkahelyén előléptessék, stb.


De a legtöbb phd-s ismerősömmel ettől függetlenül nem járnék, ha van más. Én nagyon örülök neki, hogy ennyire megtalálták, hogy mi érdekli őket, és élvezik a munkájukat, de túlzásba szokták vinni. Én boldog vagyok a kis bsc-mmel és a napi 8 óra munkámmal ami után hazamegyek és nem kell vele foglalkoznom másnapig. Nekem ilyen párra van szükségem, aki napi 8-10 óránál többet nem tölt ezzel és hétvégén is az enyém, nem a munkájáé.


Ettől függetlenül, ha valakire a fent leírt dolog nem igaz, akkor tök király, hogy doktorált.


24L

2016. júl. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Sokféle doktori végzettség van. Ha tényleg rendes kutatással foglalkozik, akkor ahhoz olyan alap a phd, mint a 8 általános, úgyhogy nincs rajta mit értékelni vegy nem értékelni.

Ha a Mucsaröcsögei Főiskolán avatták doktorrá Az aranyhörcsögök szállítása az EU-ban című doktori értekezése alapján, azóta pedig valami mást csinál (amúgy nyilván, ha nem rak valaki a feje fölé egy saját kamutanszéket, ezzel nem lehet kutatói állást találni), akkor kifejezetten ellenszenves. Ha a pályán maradt és a hörcsögszállítás szakértőjeként jár-kel a világban, abban már egyenesen az a kellemetlen, hogy az orrom alá dörgöli, hogy az emberi hitványságnak ilyen mélységei léteznek.

Ha valami normális helyen ledoktorált, mert az olyan szépen hangzik, aztán valami másba fogott, akkor azt gondolom, hogy kicsit sznob, de hát ez legyen a legnagyobb baja.

2016. júl. 14. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha a kérdés az, hogy több esélye lenne-e nálam emiatt, akkor a válaszom nem.
2016. júl. 14. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
48%

Nem a végzettségedtől leszel valaki, hanem a személyiségedtől és a viselkedésedtől.


Kérdésre a válaszom: Nem.

2016. júl. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Egyszer jártam egy fiúval aki az orvosira járt. Azóta sebész lett. Kb az én testem is úgy kezelte mint egy anatómiai bábut....
2016. júl. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Hardy Weinberg ***** válasza:
Van doktori cím és doktori fokozat, de mi az a doktori végzettség?
2016. júl. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Gyengébbek kedvéért: elvégeztem a PhD-képzést és doktori fokozatot szereztem.


Molekuláris biológiával foglalkozom (emellett művelt ember vagyok, széles érdeklődési körrel).

2016. júl. 14. 09:46
 9/14 anonim ***** válasza:
#9 jó neked
2016. júl. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Most az a kérdés, hogy ettől hasravágódunk e?

Én tuti nem. Bár vírusokból, baktériumokból jól ki vagy művelve....

2016. júl. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!