Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen következményekkel jár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen következményekkel jár az ha egy katolikus pap szerelmes lesz es ezt el is mondja a szerelmének?

Figyelt kérdés
Csak azert kérdezem, mert foglalkoztat ez a téma, de gondolom nem csak engem ugyhogy ertelmes válaszokat kerek ha ez megvalósítható xd

2016. aug. 5. 17:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
91%

Az én tágabb rokoni körömben van olyan személy, aki katolikus pap volt, de úgymond "kilépett", hogy párkapcsolatban élhessen. Nem konkrétan szerelmes lett, hanem elmondása szerint a papságban nem találta meg azt az utat, amit ő végig szeretne járni az életében, és miután rengeteget imádkozott és kérte Istent, hogy mutasson neki másik utat, végül úgy döntött, hogy lemond a papságról és a családos életet választja helyette. Nem tudom, hogyan zajlik pontosan a procedúra, de a lényeg, hogy van rá úgymond hivatalosan lehetőség. Később megismerkedett a szerelmével, összeházasodtak, és ma már van 3 gyerekük. De persze a mai napig gyakorolja a család a katolikus vallást.


Ez a pedofilozás meg amúgy röhejes, évek óta lejárt lemez már...

2016. aug. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Sok római katolikus kispap àtkeresztelkedik görög katolikusnak ritkàbban reformàtusnak. Ott lehet. Màsik "megoldàs" csalàdos ember is lehet rom kat pap. Csak feleségének is be kell vonúlnia apàcànak.

Van egy pap jó módú, magas kategóriàs autókkal jàr na őt gyakran veszik körbe 20év alatti lànyok.

2016. aug. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Választhat a hite, a hivatása és a szerelme között!
2016. aug. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
37%
Egy nagybátyám pap. Római katolikus pap. Úgy lett az, hogy 45 éve egy pap szerelmes lett bele, és ezt el is mondta neki. Az illető azóta már nagyon magas tisztségben van, és a nagybátyám útját is szépen egyengette, aki viszont a házvezetőnőjével hetyegett, amíg az meg nem halt. Most, 60 évesen három fiatal lánnyal hentereg felváltva. Előfordult már, hogy lebukott, de eddig ki tudta magyarázni magát. (Igaz, akkoriban a vagyona is jelentősen megcsappant.)
2016. aug. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

#Miquel:


Most ezt nem értem ,a pap volt szerelmes a nagybátyádba?

2016. aug. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Ja ezt én se ertem
2016. aug. 7. 19:04
 17/17 anonim ***** válasza:
91%
Hat volt egy homokszem a gépezetbe ha egyengette az útjàt ezek szerint....
2016. aug. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!