Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Féltékenység rossz 😈...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenység rossz 😈 tanácsadó, de engem miért nem 🙅 lájkol?

Figyelt kérdés
Bugyutaságot fogok írok ki, az tény, de a szenvedély már-már elkorcsosítja az agyam. Bármit teszek fel, sosem reagál (más igen) s ő is másokra. Tudom, agyament "szintmérő" ez a FB, de sajna már itt tartunk.

2016. szept. 4. 12:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
Nem mindenki tart itt szerencsére.
2016. szept. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%

"de sajna már itt tartunk."


Tévedésben vagy! Az érett felnőtt gondolkodásúak SOHA nem fognak itt tartani!

Csak az agyament, éretlen kisgyerekek tartanak még mindig ezen a szinten!


A féltékenység önbizalom hiányból származik és abból, hogy nem bízol meg a párodban!

A féltékenység rólad szól, és nem arról, aki iránt érzed!


Akár fiú vagy, akár lány, örökké ilyen agysorvadmány maradsz, ha nem fogsz mihamarabb felnőni!

2016. szept. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Noblesse Oblige ***** válasza:
72%

Vetkezzél mezítelenre! Úgy ahogy tested az Úr néked adta! Ragadj magadhoz te kárhozott lélek egy hatalmas táblát, mivel az üzenetet reája tudod vala firkantani! És jár el ígyen: "Ha XY lájkolsz, ledobom a táblát!" És tedd pőre tested elé, hogy jól takarja nőies jegyeid, melyek a férfiak elméjében bűnös gondolatokat ébresztenének!

Készítessél így képet magadról, és tedd ki Üzenőfaladra, hogy lássa XY mennyire vágyol az ő lájkjára!


Hidd el, biztos sikert hozz számodra eme tanács!

2016. szept. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%
És az ilyen emberek szavazata ugyanannyit ér, mint az enyém. Nem csoda, hogy itt tart ez az ország.
2016. szept. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
55%

Persze, kedves válaszolók, ami a Facebookon történik, az minden tekintetben teljesen irreleváns.

Ha én kapcsolatban vagyok, de közben egy vadidegennel szexchatelek Facebookon, annak sincs semmi jelentősége, hiszen az csak Facebook. Mert hát ugye mi nem itt tartunk.

2016. szept. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
#3 isteni jó 😃 de odáig nem süllyedek. Tényleg agyament vagyok, ezért is értékeltem fel mindenkit.
2016. szept. 4. 12:17
 7/17 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Hát ha vannak olyan ismerősök akikkel szokott foglalkozni, akkor kéne velük közös kép. És akkor végül is a te képed is lájkolná.
2016. szept. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Jó ég, mik ezek a jelek? (olyanok, mint a régi SMS képüzenetek a 2003 körüli újságok hátlapján) Ne silányítsuk már le a tinioldalak szintjére a gyk-t...


Kérdésre: Lépj tovább. Nem érdemes azzal foglalkozni, akit nem érdekelsz.

2016. szept. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Ha mobilról írok, akkor felkínál néhány szó alapján piktókat. Én speciel szeretem, de lehet nem túl "netikus", mert elvonom a figyelmet már kérdésről.
2016. szept. 4. 13:12
 10/17 A kérdező kommentje:
Még a kislányomat sem tetszikeli, még ha én - szerinte - sz@rul is nézek ki. 😄
2016. szept. 6. 21:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!