Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 1 év után feltehetek ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 év után feltehetek ilyen kérdést a barátomnak? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Igazából annyit szeretnék, hogy mennyire gondolja komolyan velem a dolgokat, velem szeretne-e maradni végig ha minden rendben marad köztünk és később velem akar-e élni vagy akar még más kapcsolatot is.

Túl elhamarkodott vagyok vagy még várjak?

21L



2016. okt. 3. 12:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan megkérdezheted tőle, de az, hogy most őszintén válaszol az nem jelenti, hogy a jövőben nem fog változni a véleménye, lehet pár év múlva mást fog érezni. Nem tehetsz mást, bízol benne, ha szereted. Aztán még az is lehet, hogy pont nálad jön a képbe valaki más.... :)
2016. okt. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérdezd meg az a legjobb dolog amikor őszinték vagyunk egymáshoz ,meg mindent tudunk egymásról, ez fontos egy kapcsolatban
2016. okt. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem szeretnék ítélkezni senki felett, de szerintem elég felszínes kapcsolat lehet az, ahol egy év alatt ez a téma még nem merült fel. Mi a párommal az első pillanattól kezdve folyamatosan beszélgettünk arról, hogy mik az elképzeléseink a kapcsolatról.

2. Ahogy az első hozzászóló írta: garancia semmire nincs, az emberek és a hozzáállásuk változhat bármikor. Viszont nekem az a tapasztalatom, hogy ha nincs már eleve kitűzve egy közös irány, akkor ott elköteleződési problémák vannak az egyik, vagy mindkét félnél: fenntartja a menekülési útvonalat.

2016. okt. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Sztem ez már rég eldőlt. :)
2016. okt. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Beszélgettünk már mi is ilyen dolgokról, de nem olyan mélyen.
2016. okt. 3. 12:49
 6/10 anonim ***** válasza:

ő is megkérdezheti tőled, hogy a jövőben nem fogsz változni és az maradsz akibe beleszeretett?!


mint láthatod hülye kérdés, mert nem mondhatod neki őszintén azt, hogy 5-10 év múlva is az leszel aki most vagy!

2016. okt. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
tedd fel, azért jó tudni, hogy van e közös jövő. Ilyen idő után már gyerek kérdés is mehet (mármint, hogy alapból szeretne e valamikor és hányat)
2016. okt. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Fakocsi ***** válasza:

Pasikent mondom aki mar tul van egy ket lanyon. Ha szinglikent akarod vegezni kerdezd meg! 21 vagy. Hova parazol? Most komolyan? 25 feletti csajok mar teljesen meg vannak kettyulve de te meg odebb vagy.

Csak hagyd hogy alakuljanak a dolgok.

1 ev utan semmi felekeppen ne kerdezd meg, ne gyakorolj ilyen iranyu nyomast egyetlen pasira sem, mert ket opcio lehetseges. Azt mondja persze te vagy eletem szerelme gyere hozzam szulj nekem vagy 100 gyereket, es mind ez nem lesz oszinte, vagy osszecsomagol es kirakja a szurod 1 nappal kesobb.

2016. okt. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát, aki egy kérdés miatt szakít, az inkább menjen!

Én azt csodálom, hogy eddig nem beszéltetek erről és hogy kétségeid vannak azzal kapcsolatban, hogy bármit megkérdezhess... SZeretetitek egymást, nem? Akkor fő dolog az őszinteség...

2016. okt. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

kérdező: itt a legmegfelelőbb válasz a nyolcasnál, hogy mit NE tegyél.

Aki komoly családot akar az 21 évesen is tudja már ezt.

Annál nincs rosszabb, ha 6 év után derül ki, hogy abszolút nem ugyan az a jövőképetek, de hagytad had bontakozzon ki, te meg ott vagy 25+ és egy teljesen új kapcsolatot kell kialakítanod.

2016. okt. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!