Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom mi lenne a helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mi lenne a helyes döntés. Nagyon kellemetlen ez a dolog nekem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Majdnem fél éve ismerkedünk egy férfival. Lassan haladnak közöttünk a dolgok. Miattam.

Szerencsére nem is siettet semmit.


A probléma ami miatt már hónapok óta rágódom (röviden,tömören):meg fogok kopaszodni.

Mert voltam olyan hülye és befestettem a hajam 1 évvel ezelőtt. A festéktől pedig hullani kezdett.Rettenetesen hullik a mai napig. Voltam egy csomó orvosnál. De semmi. Ezen már csak a csoda segíthet. (Csakhogy csodák nem léteznek :( ) Emiatt "késleltetem" a dolgokat kettőnk között. Időközben beleszerettem.

Nem várhatom el,hogy egy kopasz nővel legyen! Ennél ő jobbat érdemel. Érzem,hogy ő is szeret. Mondta is.

Nagyon nehéz ez az egész. Őrlődöm,hogy mit tegyek! Hagyjam az egészet. (Bármennyire is fájna). Vagy jöjjek össze vele. (Pár hónapra amíg teljesen ki nem hullik a hajam :()

Nem merem neki elmondani. Nagyon kellemetlen ez nekem.

Épp elég elviselnem a depressziómat a hajam miatt. Azt sem tudom hogyan tovább. Nemcsak vele...hanem kb. az egész életemmel.

Mit kellene tennem? :(


Bocsánat ha értelmetlenre sikeredett. De össze vagyok zavarodva. Az egész életem kaotikus lett.



2016. okt. 20. 18:37
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

10#

Mondom...1 év alatt mindent megnéztek!

Semmi bajom. Legalábbis nem szervi. A hormonok is rendben vannak,fogaim is.

Meg érdekes akkor kezdene hullani mikor befestem és nem a festék okozza...hát persze. Egészen a festésig semmi bajom nem volt a hajammal.

Csak én vagyok az a szerencsétlen kb 10000-ből 1, aki így járt azzal a nyomorult festéssel.

Az orvosok leszarják. A hajhullást. Nem veszik komolyan. Ráfogják a stresszre. Hiszen az a legkönnyebb.

2016. okt. 21. 12:26
 12/17 anonim ***** válasza:
53%

Magyarán az orvosok NEM mondták, hogy meg fogsz kopaszodni, csak te gondolod...

Szerintem inkább pszichológushoz kellene fordulnod, mert itt komoly gondok vannak, és NEM a hajaddal.

2016. okt. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Most akkor mit szeretnél, mit csináljunk veled? Úgy őszintén, erre milyen választ vársz? Vonulj akkor barlangba, és élj egyedül, akkor nem lát senki.

Vagy megmondod a hapsidnak, hogy szeressen kopaszon is!

2016. okt. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

én sem értem mi a célod a kérdéssel.

elutasítod a parókát (bár nem értem, miért baj hogy látszatmegoldás. :D csak jobb a paróka mint a kopaszság. elárulom, vannak akik direkt leborotválják a hajukat, hogy parókákat vegyenek és gyakran váltogathassák a frizurájukat. elég jókat kapni manapság, és nem kell belőle venned 20-at, elég egy is...)

elmondani se akarod a fiúnak, vele lenni se akarsz így. nem nagyon lehet neked mit mondani, ráadásul mint egy agresszív kismalac támadsz mindenkire. húzz el inkább te a pcsába. :D

2016. okt. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Inkább leélem az életem egyedül.

Ő meg majd talál olyat akinek legalább van haja. Szerencsére nagy arányban fordulnak elő hajjal rendelkező nők.

2016. okt. 21. 14:54
 16/17 anonim ***** válasza:
52%
akkor tégy így.
2016. okt. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Szerintem pszichologust keress...jobban jarsz...mert itt komoly.gondok vannak,es tenyleg nem a hajaddal!
2016. dec. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!