Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ti mit tennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Van egy új barátom 2 hete. Nagyon jól érezzük magunkat egymással és boldogok vagyunk. Csak egy dolog van ami egyre jobban zavar. Ő még a régi barátnőjével él és a csaj akivel él még nem tud rólam, mert akkor a barátom fél, hogy ha elmondja nem lesz hova mennie. Mondtam eljön hozzánk, de azt nem akarja. Összeakarunk költözni, de amig nem tudunk összeköltözni addig nem akarja elmondani a csajnak. Én már egyre nehezebben bírom azt, hogy ott van még a csajnál. Én nagyon elmondanám a csajnak, de akkor meg hátba szúrom a barátomat. Segítsetek.Tanácstalan vagyok.

2016. okt. 29. 11:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hadd talalgassak... masnak se legyen elmondva, facet ne hasznaljatok, es majd meglatjuk mikor es mi hogyan lesz... a tavoli jovoben. Aranyos vagy, de 99% hogy epp vagnak at azon a bizonyos palankon.
2016. okt. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tud rólam a családja, barátai. Bemutatott nekik. Használjuk a facebookot is aktívan. Csak nem értem miért nem lép még onnan?!
2016. okt. 29. 11:20
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Eleget óvodás felfogásod van. Két hete vagytok együtt, nem is ismered, és már össze is akarsz vele bútorozni?! Úgy, hogy a régi nőjével él együtt, és nincs töke hozzá, hogy elmondja, van neki más barátnője? Ez a röhejes kategória...
2016. okt. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azért akarunk összeköltözni, mert csak így tudjuk megoldani a dolgot. Elmondjam a régi nőjének vagy mit tegyek?
2016. okt. 29. 11:44
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Régi nő? Szerintem Ők még rendesen együtt vannak, nem?

Komolyan, neked meg miért egy ilyen hitvány ember kell, szerinted téged nem fog úgy átb...ni, mint a mostani nőjét?

2016. okt. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Amikor kérdezem azt mondja már nincs köztük semmi. Mindig azt mondja a csajnak, hogy fáradt vagy nincs kedve. Elmondjam a csajnak?
2016. okt. 29. 13:12
 7/10 anonim ***** válasza:

Mondani bármit lehet. Nobel díjas fizikus vagyok.

Elhiszed? Nem. Neki azért hiszel mert hinni szeretnél, csak nehogy ráébredj hogy nem kellett volna. Megmondtuk mit ne csinálj, szerintünk butaság lenne összeköltözni 2 hét után, sőt, egyenesen baromság. Nem tudom mit hittél.. Nem mondja el a csajnak mert nincs hova mennie. Töketlen ezt úgy hívják. Nem érted hogy veled meg nem költözne össze? :) Nem érzed a hibát? Elmondhatod annak a csajnak, látom hogy ezen pattogsz. Minket ez pont annyira érint.

Bocs a szóhasználat miatt de annyira naivnak tűnsz hogy az valami borzalmas.

2016. okt. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
"Nincs köztük semmi." Te ezt tényleg elhiszed? Ez hülyére vesz mindkettőtöket!
2016. okt. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

kicsit újrarendezed, amit mondtál, és szerintem világos lesz:


Összeakarunk költözni<>de azt nem akarja<> amig nem tudunk összeköltözni


ő milyen lépést tett az összeköltözésért?


amúgy nevetségesnek hangzik, hogy 2 hét után egyre nehezebben bírsz valamit elviselni.

2016. okt. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fájdalmas vagy...
2016. nov. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!