Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Ezt mire véljem, van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ezt mire véljem, van nálla esélyem?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akinek elég rosz kapcsolata van (egy éves kapcsolat), bár szerelmes (legalábbis a lány szerint a barátjába), de mégis sok időt tölt egy olyan sráccal aki elég csajozós hírében van, naponta beszélnek a sráccal, szinte naponta is találkoznak...mindig mélyen a szemébe néz a srácnak...illetve olyanokat mond, hogy mindig nevet a társaságában, meg csak úgy elrepül vele az idő....

Nha már most miután elmondtam neki h többet is eltudnák képzelni vele, meg hogy tetszik nekem azt mondta h a jelenlegi párjával képzeli el...de ugyanúgy folytatódott a "kapcsolatunk"...

Szerintetek mi a tervei velem (komolyak v csak hülyitt), illetve mit kellene tegyek ha meg akarom szerezni!


2016. okt. 29. 21:55
 1/3 Noblesse Oblige ***** válasza:

Én azt mondom hagyd a csudába. Ha kellenél neki, akkor nem lenne kérés és kéretés. Ha pedig győzködni kell, akkor mindig ott lesz az örömben az üröm is.

Az ilyen lányokkal az a baj, hogy melletted is ezt fogja csinálni. Azt hiszed minden ok, amíg egy nyomulósabb kandúr el nem csaklizza. Normális kapcsolatot csak normális lánnyal lehet kiépíteni. (ha így kezeli a szerelmi életét, akkor ő nem az)

2016. okt. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ebben a történetben te vagy a 3-ik fiú, jòl értem?

1. Akivel "rossz" kapcsolata van

2. A csajozós akibe "szerelmes

3 te, a jò barát

2016. okt. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Elnézést, ha rosszul fejeztem ki magam, de csak két fiu van.

1) a rossz barát, aki csak kihasználja..de elvileg szerelmes belé a csaj

2) a srác, aki én lennék..aki a multja alapján csajozós, de kinőttem már. És velem találkozik sokat, és beszélget velem napi szinten, nyilvános helyekre is jár velem néha...és rajtam kívül más pasival nem ( tehát nem qva mielőtt azt a konkluziót vonjátok le)

szerintem nagyon ragaszkodó, és fél az egyedülléttől, ezért fél tőlem h rövid kapcsolatunk lenne .....

2016. okt. 29. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!