Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miert mondta, hogy orul, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert mondta, hogy orul, hogy jelentkeztem nala? 31/F

Figyelt kérdés

Felvettem egy lannyal a kapcsolatot 8 ev utan. Baratok voltunk regen, de en szerelmet vallottam neki, elutasitott. Megsertodtem, 8 evig fele sem neztem.

Irtam neki e-mailt, valszolt is ra, de sokat nem irt. Az a lenyeg, hogy azt mondta, orul, hogy jelentkeztem nala, de nem lehetunk ujra baratok. Ugy koszont el, hogy:

Minden jot!

Vagyis nyilvanvalo, hogy azt akarja hagyjam beken. Azota nem is irtam neki.

Most akkor minek orul, hogy jelentkeztem nala, ha megmondta, hogy meg csak nem is kommunikalhatunk, ugy koszon el, hogy "minden jot", es egyertelmu, hogy sosem fog viszontszeretni.

Egyebkent mar gyereke is van a csajnak.

Beszelgetni szeretnek vele, de saknos titkon azat remelem, hogy majd elvalik, es talan akkor ujra beszelo viszonyban lehetunk. Emiatt egy szemetnek erzem magam.



2016. okt. 29. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hogy ne utasitson el durvan. Verd ki a fejedbol jobban jarsz.
2016. okt. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kedves akart lenni,de nem kellesz neki.
2016. okt. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Keress egy olyan nőt, aki értékel!! Ami nem megy magától nem kell eröltetni hidd el.


20F

2016. nov. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne gondolkozz ezen a nőn többet, annó is csak játszott veled, azóta sem tanult meg ezek szerint normálisan kommunikálni. Örülök, hogy kerestél de menj a francba... ez mi?? Gondolom régen is azért értetted félre mert húzta az agyad ilyenekkel, az ilyen infantilis mindenkivel kedvesek vagyunk kicsit csajokat nem szabad komolyan venni. Sajnos belefutottam én is egy ilyenbe és soha többet ilyet. Légy erős férfi sok nő van még a világon, keress olyat aki megbecsül téged, nem pedig lelki szemetesládának akar. És ne várj erre, hogy majd elválik akkor majd megint beszéltek... mert akkor sem tekintene férfinak téged és kezdődne az egész hajkurászás elölről. Te megint többet akarnál ő megint menekülőre fogná aztán megint nem beszélnétek egy ideig.
2016. nov. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!