Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet valakit már 'nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valakit már 'nem szeretni? '

Figyelt kérdés

Most éltem ezt így át először. És ez nekem így annyira durva.

én szakítottam és nem is kéne vissza nyilván,ugyanakkor életemben most szakítottam először.

Az első exem mellett megtudtam volna maradni,a második egy kretén volt,ott nem is történt valós szakítás inkább csak úgy ő jobbra ment én balra.

és ennél az utolsónál...

nem illettünk össze. Éreztem ahogy fokozatosan tünnek el az érzéseim. És engem ez az ami megvisel.:D hogy egy éve meg ő volt a minden.. és most meg már. Egyszer csak eljutottam oda,hogy ezt az embert én nem szeretem.

pedig emlékszem,régen volt is egy kérdésem,hogy lehet valakit "már nem szeretni" . Mert ha kidobnak oké,továbblépek. De ilyen ,hogy hónapról hónapra tűnik el belőlem minden..


igazaból nem tudom mi célja a kérdésemnek:D

de pl nektek nem volt durva ezt megélni?


2016. okt. 31. 23:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt durva. Főleg, hogy ezzel párhuzamosan valakit megszerettem :)
2016. okt. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Téged viselt meg, hogy kidobtad szegény srácot? :D
2016. okt. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Hát én mást nem , és ha együtt vagyok valakivel nem is tudok másokra koncentrálni olyan szemmel.

valahogy mindig a végleges embert kerestem,és lehet ezért élem meg durván. Hogy szerettem volna ha ő az,és egy nap érzem,hogy nem érzem ,hogy szeretem.


annyira furcsa

2016. okt. 31. 23:22
 4/15 anonim ***** válasza:

#Kérdező - sajnos ismerős, a végén már inkább volt nyűg, bár nem, ezt így nem mondanám, de az állandó zavarodottság rossz volt.


#1 - Undorító vagy.

2016. okt. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

2,hát látod. :D


nem is hogy kidobtam. Hanem ,hogy ìgy elmúlt.

2016. okt. 31. 23:23
 6/15 anonim ***** válasza:
Majdnem minden elmúlik. Az a baj, hogy egy csomó ember úgy ugrik egy kapcsolatba, hogy folyamatosan hajtogatja, hogy örökre az adott illetőt szereti. Aztán 1-2 év és kiderül, hogy mennyire vehető valaki komolyan.
2016. okt. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
4,igen a zavarodottság rossz volt.
2016. okt. 31. 23:25
 8/15 A kérdező kommentje:

6,én nem hajtogattam,inkább csak titkon bíztam hogy na ő az.:D

mert pl első exemnél is ugye évek múltán nem volt màr az a nagy szerelem ,de szerettem és ezt pontosan tudtam.

itt meg ez az érzés teljesen új. Itt azt éreztem,hogy nem birok mellette lenni tovàbb.

2016. okt. 31. 23:29
 9/15 anonim ***** válasza:
Mi van 4es? Engem is dobtak már ki ilyen címszó alatt. Sohasem értettem, egészen addig, amíg velem nem történt így. Szerintem ebben semmi undorító nincsen!
2016. okt. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nézd Kérdező,

Te kerestél valakit. Amikor összejöttetek, volt fizikai

vonzalom, köd, stb. Nem vetted észre azokat a dolgokat,

amik alapból taszítottak volna. Ezeket folyamatosan az

agyad észrevette, és egy idő után billent a mérleg a "

már nem szeretem" oldalra. Rájöttél, hogy nem ő, akit

keresel.

Ez teljesen normális, ez a tipikus "már nem megy, legyen

vége" kategória.

2016. okt. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!