Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megváltozott! Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltozott! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Neeem csak külsőre, hanem mar belsőre is, 2 éve vagyunk együtt. Az elmúlt fél évben 24kgt hízott...prasnya lett, mert nem ad a hízás óta magára, fogat se mos, lyukas, szakadt ruhákat hord, a haja is már lassan a fülét eltakarja.

Mindennap amikor együtt vagyunk, mondja, hogy lassan telefonálgassak vagy menjek barátnőzni, mert szeretne a gépen a játékkal játszani...

Tegnap elrángattam a plázába, hogy ruhát vegyen magának és bemenjen fodrászhoz. Ekkor azt mondta, hogy akkor fizessem ki, mert ő ezekért nem ad pénzt. (210.000,- a fizetése)

Annyira eldurrant az agyam, hogy úgy néz ki, mint egy ágról szakadt, hogy megrángattam. Senki nem idegesített még engem ennyire fel, hogy bárhogy is bántsam. Ekkor elkezdett állat módon üvölteni és beszállt a kocsimba és nem engedett be....a saját autómba, azzal az indokkal, hogy ő is tankol bele, joga van benne ülni.Fogtam magam és ott hagytam, hogy akkor ba***a meg a kocsit.

Lassan úgy érzem, hogy undorodok tőle, csók és puszi sosincs (majd ha nem heti egyszer mos fogat)

Szex két hetente akkor is én hisztizek, hogy csináljon már valamit.

Most lesz egy éve, hogy egy új munkahelye van az egyik közeli gyárban dolgozik. Mintha asszimilálódna közéjük. Egy igazi tirpák gyári munkás lett (félre ne értsétek nem akarok ezzel bántani senkit, csak maga mint sztereotípia)

Azóta teljesen kifordult magából, lassan mintha engem csak mutogatni tudna, ezzel növelve az ázsióját de egyébként meg ennyi. Ciki nem ciki, nekem szégyen vele az utcán menni. Át se öltözik, ha velem találkozik ugyanabba a munkásruhába jön, mint amibe egész nap büdösödött , anno nem volt ilyen, ő volt a sármosság és elegancia megtestesítője, kis szép ingeket hordott, olykor olykor meglepett virággal.

Másfél hete vitatkozunk ezen, hogy nekem hiányzik a régi énje, abba szerettem bele, erre azt mondja már felnőttünk és neki így kényelmes.

Mit tennétek a helyemben?

26L és 29 F



2016. nov. 3. 07:47
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Ez most komoly? Egy férfi így el tud igénytelenedni akinek van párja és munkája? Sajnállak... de a szakítós kártyát muszáj lesz bedobnod neki. Aztán vagy elkezd jó irányba változni, vagy szakítasz vele. Ezt tenném a helyedben.
2016. nov. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Mit tennék?Lelépnék, de még ma.
2016. nov. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
32%
Hihetelen!Itt más van a háttérben.Egy munkahely pláne ha tetszik is neki,nem húzhatja így le.
2016. nov. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Meg ma szakits .
2016. nov. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Es te meg mi a jo egert alazod magad ilyen szitukkal? Plane minek akarsz ilyen hapekkal lefekudni... bar ha igy is lefekszel vele akkor kepzelem azt a mercet, meghogy o volt a sarm megtestesitoje :'D.
2016. nov. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

5.! Nem kell semmilyen mércét elképzelni, ha arra szerettél volna kilyukadni, hogy hasonló kategóriát ütök én is meg, akkor tévedsz

Többiek köszönöm a válaszokat, sajnos belül én is érzem, hogy lassan vége, csak nem tudom feldolgozni, hogy hogyan történhetett ez meg

2016. nov. 3. 10:21
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor miert alacsonyitod le magad? Lehet, hogy azt hiszed, hogy nem olyan szintet utsz meg mint o, de ha vele vagy, akkor sajnos ez nem igy van. A parod teged reprezental a kulvilag fele.
2016. nov. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek változnak- valaki felfelé, valaki megy lefelé megy a lejtőn...

Egy ilyen szinten igénytelen férfitól én biztos távol tartanám magam.

Az meg, hogy már nem kívánod, és ő sem téged szerintem mindent elárul. Egy nőnek nagyon kellemetlen ha rugdosnia kell a párját hogy legyen valami akció, ne alázd meg magad.

Egy ilyen pasit nem vagy köteles elviselni. Ez olyan, mintha magadra nem lennél igényes- szerintem gyorsan tedd ki, még csak nem is tisztel.

2016. nov. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
gondolom van valami oka annak, hogy még mindig vele vagy... találd ki mi az!
2016. nov. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a dolog a napnál is világos; a pasas játékfüggő lett. Nem érdekli semmi egyéb, csak a számítógép és a játék. Nem érdekli a külseje, nem érdekli, hogy vele vagy-e, a lényeg az, hogy játszhasson.
2016. nov. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!