Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire "illik" beszélni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire "illik" beszélni az előző kapcsolataimról?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy nagyon aranyos lánnyal, úgy néz ki, hogy komolyodik a kapcsolatunk, így nyilván előbb-utóbb elő fog kerülni az a téma, hogy mi a helyzet az előző kapcsolataimmal. Nos, nekem eddig egyetlen komoly kapcsolatom sem volt, csak prostikhoz jártam, mivel amúgy sem éreztem rá késznek magam, hogy kapcsolatba kezdjek hosszútávon. Nyilván egy kapcsolatban tudnám szeretni a másik felet és képes lennék vele együtt lenni hosszú időn keresztül, de erre régebben nem volt szükségem.

Nem tudom, hogy ez mennyire lehet riasztó a másik fél számára, illetve hogy ezt hogyan fogadná. Mindig is az őszinteség híve voltam és mivel valszeg egy párt fogunk alkotni ezzel a lánnyal, ezért gondoltam, hogy vele is egyenes leszek. Legalább is én szeretnék tudni ilyeneket az aktuális partneremről, mert jobb, ha mindent kertelés nélkül képes nekem bevallani.


23/F


2016. nov. 5. 01:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak ha kérdez.
2016. nov. 5. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Malanana válasza:
100%
Azért egy papirt mutathatnál h kivizsgáltattad magad h nem szedtél össze semmi rühet a prostiktól
2016. nov. 5. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
21%
Hát inkább kamuzz. Kevés nő nem dobna ki egy prosti után, hiába járt bennük több farok, de még pénzt sem kapott érte a hülyéje...
2016. nov. 5. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
4%
Nem illik. Ha ő kezd el az exeiről beszélni (természetesen hogy elhordja őket mindenfélének) akkor tapintatosan próbálj meg témát váltani mert könnyen lelki szemetesláda szerepben találod magad. Te meg ugye nem az akarsz lenni hanem a valakije.
2016. nov. 5. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%

Ha erről beszél, akkor logikus, hogy kíváncsi a te előéletedre is, és valóban jó lenne, ha erről időben tudna.

De arra azért készülj fel, hogy a legtöbb nő egyáltalán nem fogja értékelni, hogy prostikhoz jártál. Nálam pl. élből kizáró ok lenne, több dolog miatt is.

A prosti pénzért szexel, vagyis téged nem zavar, ha lélek nélkül, érzelemmentesen fekszik alád, csak a te kielégülésed meglegyen. Gondolom, a szexuális kultúrád is ennek megfelelő, csakhogy én nem vagyok prosti, aki megjátssza, hogy hú mekkorát élvezett....

A tapasztalatod kapcsolatokat tekintve még mindig nulla. Sem a konfliktuskezelés, sem a kommunikáció, sem semmi: lesznek még problémák. És nagy tételben merem fogadni, hogy akkor problémamegoldásnak a könnyebb utat választod, és rohansz vigaszért egy prostihoz, akinek leteszel egy tízezerest, de más téren nem kell neki megfelelned, se alkalmazkodni, se udvarolni. Instant szex.

Legkisebb bajom lenne, hogy mit kapsz el, ha sűrűn jártál, de azért az sem elhanyagolható szempont.


Mindegy, lapozzunk. Maradjunk annyiban, hogy ha jót akarsz magadnak, akkor mondj annyit, hogy inkább rövid kapcsolataid voltak, nem volt köztetek elég érzelem, komoly még nem jött össze.

2016. nov. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
8%
A prostikat ne említsd. A nők, szívbajt kapnak a szó hallatán. Rögtön a betegség, érzelem hiánya jut eszükbe. Mondjuk az tény, buliba, alkalmitól előbb szedsz össze betegséget, mint prostitól. Azt meg úgy sem értik meg, hogy a pasi farka érzelem nélkül is feláll.
2016. nov. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
3%

Ezt most nem értem. Férjem 22 volt mikor összejöttünk. Neki sem volt komoly kapcsolata előttem, sőt semmilyen. Elmondta, hogy alkalmi, egyéjszakásai voltak, vagy prostinàl volt. Még a szüzességét is úgy vesztette el. És?? Nem igazán érdekelt, hogy előttem mi volt, mit csinált.

A prosti meg azért prosti, hogy megba*ák. Nehogy már még sajnáljam, mert érzelem nélkül szexel.

2016. nov. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az előző kapcsolatokról lehet beszélni szűk szavúan, nyilván nem terjengősen, őket szidva vagy éppen magasztalva és nosztalgiázva.


De a prostik kefélgetését ne nevezzük már kapcsolatnak... így inkább ne beszélj róla.

2016. nov. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát gondolom nem feltételezi rólad ez az aranyos lány, hogy prostikhoz jártál előtte, szóval jó lenne ezt közölni vele, mielőtt még igazán komoly lenne a kapcsolat, mert hacsak nem egyéjszakázott ő is fűvel-fával, akkor nem biztos, hogy ez így okés lesz neki.
2016. nov. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!