Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tudom, hogy megkedvelt, talán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy megkedvelt, talán szeretett is, de most hallani se akar rólam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Volt egy jó esténk, tudom kölcsönös volt a szimpátia, aztán egy darabig írtunk egymásnak, úgy tűnt érdeklem őt, éreztem vmit részéről, de nehezen nyílik meg, nehezen beszél az érzéseiről, de biztos voltam benne kezd megszeretni. Úgy volt találkozunk, dumálgatunk, együtt töltjük az estét, de megszakított minden kapcsolatot, mielőtt ez eljöhetett volna. Letiltott facebookon, a számát nem tudom, közös ismerősök se tudták rávenni legalább valamit mondjon mi is volt ez... Ők is elején azt mondták 100% belémzúgott, de azóta már azt mondják, hogy én vagyok a hülye, nem is szeretett, miért pörgök a dolgon... Pedig élőben a gesztusai, üzikben a szavai mind arra utaltak érdeklem őt, tudom, hogy nem én értettem félre őt, ezerszer idéztem fel azt az estét, vagy tízszer visszaolvastam amit egymásnak írtunk. Tudom, hogy még gondol rám, nem tudom honnan, csak érzem. De azt is, hogy nem fog keresni. Hamarosan biztos nem. Én megszerettem őt. Most nem tudom mit kezdjek magammal. Vele. Az egésszel. Ha most keresném, örökre elveszteném. Megutálna. De alig bírom ki. Akarom a válaszokat... De a föld nyelte el őket vele együtt.
2016. nov. 7. 01:28
 1/2 A kérdező kommentje:
Szimpátia, szerelem volt első látásra. Arra tudok gondolni megijesztettem, rossz volt az időzétés. Rosszkor voltunk a jó helyen. Én megérteném... Csak... Ő is tudja azt kockáztatja, hogy elveszít valakit, aki nagyon megszerette őt, úgy mint még soha senkit. Talán úgy gondolja ha tényleg szeretem kivárom, mikor elérkezettnek érzi az időt, beleférek az életébe. De nagyon megbántott engem. Igaza van, ha így gondolja, de nem tudom hogy bocsássam meg neki ezt a szó nélkül eltűnését, ha hónapok vagy évek múlva eszébe jut, hogy mégis akar engem....
2016. nov. 7. 01:40
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű nem az a korrekt, nyílt játékos volt, visszajött az exe, volt még vagy 4 másik, stb...

Néhány embernek érthetetlen a társkereséshez való viszonya etikai szempontok szerint, ezt sosem fogják megérteni azok, akik csak EGY darab emberkével szeretnének ismerkedni.

2016. nov. 7. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!