Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Járt valaki közületek közszere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járt valaki közületek közszereplővel? Milyen érzés volt?

Figyelt kérdés
2016. nov. 7. 15:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
30%

Közszereplő exférjével.


Kellemetlen.

2016. nov. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem, de kb 15 éve az egyik azt akarta ...meg. :)
2016. nov. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%

A férjem közszereplő, de ez csak a napi programjainkon mutatkozik meg. Neki vannak hivatalból elintézendő programjai, amiken nekem is részt kell vennem kísérőként, ha tetszik, ha nem. Az ilyen helyekre meg nem mehet el akárhogy az ember lánya, úgyhogy általánosan karban kell tartanom magam a nap 24 órájában (nem lehet lenőve a hajam, vagy a körmöm, nem lehet kopott a ruhám, stb...). Bár ezekre a dolgokra egyébként is odafigyelnèk.

Nyilvános helyen észrevétlenek nem tudunk maradni, de már megszoktuk, hogy még a Burger Kingben is a szánkba bámulnak néhányan.

Nem tudom, hogy konkrétan mire skartál rákérdezni, de a közszereplő is ugyanolyan ember, mint a többi. Oké, hogy mi mondjuk a VIP páholyból nézünk minden sporteseményt, színházi előadást, vagy bármit, de otthon attól még nálunk is száll a por, a férjem után sem lesznek tiszták maguktól a tányérok, és ha hiszed, ha nem, a benzint is ugyansnnyiért tankoljuk, mint bárki más.

2016. nov. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Inkább az érdekel, amit az elején feszegettél hármas. Hogy mennyire idegtépő, ha az ember partnerét megszólítják, megnézik és hogy mindig kameraképesen kell kinéznie.
2016. nov. 7. 15:27
 5/19 anonim ***** válasza:
85%

Nekem az elején furcsa volt, de nem mondanám azt, hogy idegtépő. Őt meg már úgy ismertem meg, hogy a felhajtás hidegen hagyta. Ma már engem is amúgy.


Magyarországon amúgy sincsenek akkora "sztárok", hogy úton-útfélen nyomulós rajongókba botoljunk, tehát olyan nincs, hogy ne tudnánk az utcán végigsétálni vakukattogás nélkül. Legtöbbször a gyerekek reakcióit lehet egyébként elkapni, mert ők érdeklődők és nem nagyon tudnak diszkrétek lenni, tehát simán megkérdezik a szüleiktől egy hétvégi bevásárlás vagy wellnesezés alkalmával, hogy: "Anya/Apa! Ez nem az a bácsi a tévéből/sportpályáról/újságból? Tudtad, hogy ilyen magas, stb...? " De ezek a kérdések is inkább viccesek, mint idegtépők.


Az is mindennapos, hogy olyan emberek köszönnek a férjemnek és fognak vele kezet, akikről azt sem tudjuk, hogy kicsodák, de ők ismerni vélik a férjem. Ilyen naponta sokszor van, de nem vagyunk bunkók, váltunk velük néhány szót általános dolgokról, és továbbmegyünk.


Bizonyos emberek simulékonyabbak és behízelgő a modoruk, de őket könnyen ki lehet szűrni, pontosan lehet érezni, hogy ki miért közeledik hozzánk.


A kötelező megjelenéseken természetesen más a helyzet, azok nyilván arról szólnak, hogy ő ott szerepel, de ez teljesen más szituáció, más, mint a hétköznapok.


Ha van még kérdésed, szívesen válaszolok.

2016. nov. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
7%

Persze, közszereplő a férjed :D

Azért, mert felkerült valamikor a Napiszarra, még nem az :D

Hihetetlen, hogy ezen az oldalon mennyi "firstlady" van:D

2016. nov. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
72%
Nekem ismerősöm járt kb. 2 hónapig egy viszonylag ismert vízilabdással. Addig, amíg a vízilabdás menedzsmentje szólt a srácnak, hogy te figyelj, nem fogjuk neked megengedni, hogy egy ilyen kövér csajjal mutatkozz (ismerősöm tényleg kövér nő). A srác próbálta ismerősömet rávenni, hogy fogyjon le. Ismerősöm erre meg szakított, hogy ha úgy gondolja, magáért majd le fog fogyni, de ilyen dolog miatt nem fog. Amúgy annyira nem volt ismert a srác, hogy lépten-nyomon megszólították volna (nem Kásás Tamás vagy Benedek Tibor-szint), ha meg igen, az ismerősömet nem zavarta, mert magabiztos, karakán, vagány csaj. Annyi talán, hogy úgy hallottam tőle, hogy az ő jelenlétében azért szerencsére nem mentek oda olyan csajok, akik felkínálkoztak volna.
2016. nov. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy színésznő barátnőm.

Mindenféle sztárallűrtől mentes volt, annyi szinte mindenki megismerte az utcán, én éreztem a végén már kellemetlenül magam.

Dug.ni azt szeretett de piszkosul, volt mikor bevitt a jelenetek próbáira is, vendégként.

Na akkor is megkapta a magáét az öltözőben.

Aztán ahogy jött, úgy ment is, élete párját egy szintén színész személyében találta meg.

2016. nov. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
49%

Hihetetlen, h ezen az oldalon mennyi gyökér van, igaz 6-oska. :)

Nem mindegy neked, h firstlady vagy tennalady? :))

Elolvasod, jobb esetben értelmezed, és összegzésként leszűrsz belőle vmit. Neked fogalmad sincs kik írnak ide. Remélem, nem hozzám kerülsz kezelésre, mert a diagnosztizálásnál kicsit félrenézek vmit. :) Vicc volt, ne kakilj be! :))

2016. nov. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
92%

Kedves 6-os!

Egy pillanatig nem állítottam magamról, hogy first lady vagyok (pedig veled ellentétben én még ezt a KÉT szót is le tudom helyesen írni). :)

Mint mondtam, a férjem közszereplő, az ő érdeme és eredménye az, amit letett az asztalra, de a kérdés arra vonatkozott, hogy járt-e valaki közszereplővel. Én meg válaszoltam, hogy jártam, egészen addig, amíg össze nem házasodtunk. Ezen mi a hihetetlen? Ettől én még first lady nem leszek, csupán egy közszereplő felesége.

A közszereplő meg szerinted nem kapcsolódik ki? Nem olvas alkalomadtán olyat, hogy GyK? Miért ne tehetné? Te is nyilván CCcsak az Élet és Irodalmat szoktad bújni, nemde?

2016. nov. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!