Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Járt valaki közületek közszere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járt valaki közületek közszereplővel? Milyen érzés volt?

Figyelt kérdés
2016. nov. 7. 15:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%

Szándékosan írtam egybe, de nem baj.

Másrészt tudod itt minden második nőnek a férje közszereplő meg vezérigazgató meg követ meg stb.

Aztán bekérdezek és hirtelen csak a nagy csend van, mert műsor már annyira nem kidolgozott...

2016. nov. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Nem kell rosszat feltételezni. Köszönöm a válaszoló feleségnek. Tutira nem kamuzik. Érzem.
2016. nov. 7. 16:50
 13/19 anonim ***** válasza:
72%

Egy evig es allatira utaltam az egesz felhajtast es ez volt az egyik oka annak, hogy elhagytam. Nem csak arrol van szo, hogy lepten nyomon kezfogasok, beszelgetesek idegenekkel mert ez zavar a legkevesbe...engem az idegesitett, hogy elmentunk enni es akkor mas kozszereplok (fogalmazzunk ugy, hogy nem azok az emberek akikkel egy asztalnal ulnek) odajottek beszelgetni,megkerdeztek hogy csatlakozhatnak e, valaszt meg sem varva maris leultek.


Volt egy ember, nem mondok neveket de o inkabb hirhedt, illetve elhiresult volt es a parom ismerte of korsz, szoval amikor az az ember leult en akkor alltam fel es hagytam ott az egeszet (marmint nem szakitas, csak arra a napra:-)))


Aztan masik kellemetlen szitu, hogy beultunk valahova reggelizni, es egy masik kozszereplo (ismet visszas megitelesnek orvend) nagy boldogan odajon bemutatkozni es kezet nyujt es egyszeruen nem birtam megfogni....mert kb kizart, hogy egy olyan emberrel aki ilyen dolgokat tett en kezetfogjak. Ugyhogy elsetaltam:-)


Aztan volt egy masik szinten kozszereplo ismeros, vele spec semmi bajom nem volt azon kivul hogy a stilusa remesen mesterkelt volt es mindenki ugy surgolodott korulotte mintha minimum Maria Callas lenne, a lenyeg, hogy tole vegulis a vegen bocsanatot kertem amiert ignoraltam es nagyon edes volt, tokjot beszelgettunk utana es par honappal kesobb meghalt.


Summa summarum ez nem nekem valo, de a legjobb az volt amikor egy ujsagban meglattam magunkat....utana baseball sapka es napszemuveg amig kijott a kovetkezo honapi szam.

Biztos van aki elvezi a rivaldafenytm, en nagyon nem. A mai napig is baratok vagyunk, es az egy ev alatt klassz embereket is megismertem akikkel tartjuk a kapcsolatot, de iszonyuan elvezem hogy a jelenlegi parom civil, es senki nem ismeri:-))))

2016. nov. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

#11

Nem hiszem, hogy pont neked kellene bármit is bizonygatnom, de kíváncsivá tettél...

Itt a lehetôség, hogy "bekérdezz"! Állok elébe! Ha olyan tutira állítod, hogy itt senki nem az, mint akinek vallja magát, akkor tessék, megadom a lehetőséget, hogy "bekérdezz" és nyilvánosan lebuktass!


U.i.: ez nem egy társkereső oldal, ahol az emberek szebbnek, jobbnak, többnek akarják lefesteni magukat.

Én sem, mivel

1. én valóban egy közszereplő felesége vagyok, csupán a te fantáziád lódult meg és/vagy te vagy paranoid

2. házas nő vagyok, aki itt nem árulni akarja magát minél jobb színben feltüntetve önmagát, csupán válaszoltam egy engem érintő kérdésre.

Ha megmagyaráznád egyébként, hogy egy anonim oldalon egy ártatlan kérdésre adott ártatlan válaszomból miért épp azt a következtetést vontad le, hogy én aztán tutira nem lehetek egy közszereplő felesége, szerintem nemcsak engem, hanem sok más olvasót is boldoggá tennél. Kérlek, "kérdezz be"!

2016. nov. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
40%
Egyik barátnőm kavart közszereplővel, de ott pont az volt, hogy inkább bújkáltak, nem akarta a pasi, hogy meglássák őket. Az eleje jó volt, de állandóan dolgozott, aztán kevésbé volt törődő és abba is maradt a dolog.
2016. nov. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
14-es 13-as vagyok sztem ne foglalkozz vele, ez nem a kulturalis egyesulet plusz hemzseg a trolloktol, amit itt mondanak azt sosem veszem magamra leven irrelevans:-)Te is inkabb csak nevess inkabb mert senkinek nem kell semmit bizonygatni-foleg nem itt:-))
2016. nov. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

#11-es, rohogok, "of korsz", ezt irja.

szerintem a kozszereplo volt parod meg a haverok jobban jarnak nelkuled. En se ulnek le veled kavezni.

2016. nov. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Azt érdemes megemlíteni, hogy a hazai értelmiség és maga a közszereplő értelmiség körében is nagyon lenézett maga a közszereplői "státusz", bár ez egy elég nagy halmaz és bizonytalan a határa. A klasszikus nemesi elit nem létezik, nem Károly herceg lóbalesete szerepel a címlapokon, hanem VV Béla elhálása és egyéb kritikán aluli szereplő ténykedése. Ilyen közegben persze nem mindegy, hogy valaki pl. a Rogán klánnal jegyes vagy a tudományos akadémia elnökével, ezért ebből a szemszögből is érdemes lenne megosztani a tapasztalatokat.
2016. nov. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Na igen ma mar nincsenek muveszurak csak az idiotak. Holkywoodban is kirohognek oket. En mellettuk inkabb lathatatlan szeretnek lenni nem meg jatszam az agyam.
2016. nov. 12. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!