Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit a helyes döntés ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit a helyes döntés ebben az esetben?

Figyelt kérdés
A párom olaszorszagban él a családjával, én pedig most költöztem haza Angliából,ahol egy évig voltam csak magam. Ahogy haza költöztem en rá két hétre talaltam állást. De mivel a párom nem beszél magyarul, csak angolul es olaszul így nagyon nehez belevágni. Ráadásul rengeteg segítségre van szüksége a családjának, mint a jelenlétével s mint anyagiakban. En semmit nem beszelek olaszul. Az volt a megállapodás, hogy annyi időt töltünk itt, amíg meg nem tanulom. Komolyan állást szereztem, nem utolso sorban amire vágytam. En is egy evet voltam távol az egesz családomtól , ezert sem akartam egybol külföldben gondolkozni. Csak mert mar vegig csinaltam egy ismeretlen orszagban 0 nyelvtudás ok egy társalgási szintig eljutni egy ev alatt. Ezert menne az olasz is egy ev alatt. Ráadásul a munkahelyem a 3 honap próbaidő utan, elvárja a határozott idejű egy eves munkaszerződést. En próbálom mondogatni a paromnak hogy nagyon szeretem, es inkabb maradjon otthon, es inkabb szenvedjünk mind a ketten, minthogy sem csak o szenvedjen itt egyedul. Nem tudom mi lesz a döntés, természetesen egyben a gyomrom minden nap. Mert tudom, hogy ez a helyes út. De hatha tudtok valamit meg hozza tenni, esetleg személyes tapasztalatot szivesen olvasnék. Koszonom!

2016. nov. 18. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne haragudj, de picit zavaros számomra a kérdés. Tehát, te Angliában éltél, párod Olaszországban, és addig távkapcsolatban voltatok, te pedig most Magyarországra költöztél, és találtál állást, ugye? Akkor ez az "addig maradunk itt, amíg meg nem tanulom" mit jelent? Most kiköltöztél Olaszországba? De akkor a munkáddal most jelenleg mi a helyzet?

Emiatt is zavaros nekem kicsit ez az egész, meg mint az írásodból kiderül a párod a helyzete miatt gyakorlatilag sosem fog tudni Magyarországra költözni, nálad meg azt látom, hogy te nem mennél oda. Így hogyan képzelitek a közös jövőt? Távkapcsolatban valakinek mindig fel kell adnia az adott országban az életét, de nálatok erre nem látom a lehetőséget hogyan. Hogyha komoly a kapcsolat, akkor miért nem együtt gondolkoztok? A leírásodból azt látom, mintha két külön félre húznátok, és mindent egyedül csinálnátok, csak így meg soha nem haladtok egy közös cél felé.

2016. nov. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Most te hol dolgozol? Magyarországon vagy Olaszországban?

Mindentől függetlenül, ha komolyan egymással tervezitek a jövőt, azonnal kezdjetek el nyelvet tanulni. Te olaszul, mert bármi is lesz, a családjával csak fogsz érintkezni, ha ritkán is. Ő meg az angolt, de sürgősen.Mivel a mondandód zavaros,így igazán segíteni nem tudok neked másban.

2016. nov. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
En Magyarországon. Szeretnek en oda koltozni, de most hirtelen hogy váltsak olaszra angolból. Az angol a kozos nyelv. Most elméletileg itt kezdjuk letenni az alapokat. Vagyis igy lenne a legegyszerűbb, nekem most jelenleg keretem sincs arra, hogy ott varjam a csodát Olaszorszagban, hogy el tudok e menni dolgozni az angollal vagy sem. masreszt ha most legalabb egy evet dolgoznék ezen a helyen, könnyebb lenne vele elhelyezkedni egy masik orszagban. Tehat en csak nem szeretnek fejetlenül neki indulni egy idegen országnak, ugy hogy o tartson el, mig meg nem találom a helyem ott.
2016. nov. 18. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!