Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt mar, hogy szakitas utan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt mar, hogy szakitas utan kibekultetek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy millio ilyen kerdes van, de azok mind olyan regi sztorik es szivesen olvasnek ujabb sikeres (akar sikertelen is) torteneteket.

Szoval, volt olyan, hogy valamelyikotok szakitott es hetek, honapok mulva felkereste azzal, hogy megbanta es ujrakezdene? Mi volt az ok? Es hogy szerzett vissza?

Foleg az a felallas erdekrlne, amikor a ferfi szakit.

25N



2016. nov. 18. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Volt. Ő szakított velem. 3x is. 21/L :)
2016. nov. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Szergej55 ***** válasza:
Nem és szerintem nem is lesz soha.
2016. nov. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1. valaszolo. Es meg egyutt vagytok?
2016. nov. 18. 21:39
 4/9 anonim ***** válasza:
#1. nem. de ha gondolod írj, és privátban elmesélem röviden :)
2016. nov. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
volt. Első komoly szerelem voltunk egymasnak. másfél év után szakitott. Egy nyarat voltunk külön, neki is volt valakije,nekemis. De ahogy elkezdodotz a suli újra elkezdtunk találkozhatni és újra fellobbant a lang. Azóta 8 év telt el és házasok vagyunk. Szerintem kellett az a kis idő külön hogy atertekelhessuk a dolgokat kettőnk között.
2016. nov. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Igen volt! Az egyik barátnőm elkérte az egyik kedvenc könyvemet.A legnehezebb 2 hetem volt az életemben :(
2016. nov. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ugy erted, hogy 2 het mulva jottetek ossze megint?
2016. nov. 20. 19:02
 8/9 anonim válasza:
Igen,és azóta is boldogok vagyunk :3
2016. nov. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
orulok nektek :)
2016. nov. 20. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!