Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit lehet tenni olyankor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni olyankor amikor el kéne kerülni valakit de nehezen kivitelezhető?

Figyelt kérdés
Az a helyzet röviden hogy viszonzatlan szerelem esete áll(t) fent nálam, amit nagyjából kezelni is tudtam a lány teljes elkerülésével csak az a gond hogy csoporttársam egyetemen és hát a régebbi baráti viszony miatt (ami kissé megkopott ugyan de teljesen pozitív maradt mivel szakítás sem volt értelemszerűen ahogy kapcsolat sem) eléggé egymásra vagyunk utalva jegyzetek terén. Lassan itt a vizsgaidőszak és nem tudok nem ráírni egy-két anyagért, de ő is kért tőlem mert valamire meg ő nem jár be . Már kezdtem tényleg elfelejteni de hát a tanulás mégis csak fontosabb.

2016. nov. 18. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát semmit! A jegyzetet kérd el tőle, de ismerkedj más lányokkal; csak összejön, és akkor ezt az illetőt elfelejtheted.
2016. nov. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem fogod tudni elfelejteni. Amíg látod, addig képtelenség, hiába próbálod elkerülni. Más esetben nyilván ez megoldaná a problémát, de így, hogy nap mint nap találkoztok csak még jobban megnehezítitek egymás dolgát, ha kínosan kerülgetitek egymást. Mindketten jobban jártok ha valahogy letisztázzátok és felnőtt ember módjára kialakítotok legalább egy normális beszélőviszonyt. Közben pedig tudatosítanod kell magadban, hogy nem ő a nagy Ő, el kell fogadnod hogy nem úgy érez, és lélekben el kell engedned. Ha igazán szereted, úgy intézed, hogy ő a lehető legjobban járjon, vagyis mielőbb túlteszed magad rajta és úgy állsz hozzá, mintha ismét csak haverok lennétek. Akkor ő sem fog gyötrődni amiatt, hogy nem tudja viszonozni az érzéseidet. Neked nehezebb lesz, de légy férfi! Vegyél erőt magadon és vedd le a válláról ezt a terhet, amit az érzéseiddel ráömlesztettél.
2016. nov. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazából a kínosság már rég megszűnt, tényleg olyan amikor kommunikálunk mint ha barátok lennénk. Kifelé minden simának tűnik, csak belülről emészt fel. Semmilyen terhet nem helyeztem rá egyébként, inkább ő volt aki még visszautasítás után is flörtölt velem, de már leállt vele nagyjából.
2016. nov. 25. 21:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet az órákon más mellé is ülni, ahogy a jegyzeteket is el lehet kérni mástól is..én pl egészen egyszerűen megoldom a problémát:a jegyzeteimet on my own készítem, ami pedig nem tiszta, utána nézek a neten,tankönyvben, vagy megkérdezem a tanárt.. szerintem te nem tetted túl magad teljesen ezen a sztorin, és most legbelül örülsz,hogy van ürügyed újra vele lenne,beszélgetni vele,stb..de annak a lánynak te továbbra is csak a max a barátja maradsz, szóval nem teljesen értelek (de lehet csak bennem van a hiba;)).. én amúgy, ha ilyen helyzetbe kerülnék mint te (szerencsére még nem kerültem), biztos hogy nem próbálnám vele tartani tartani a kapcsolatot (szorosabb barát szinten).. esetleg akkor ha már tényleg "elmúlt a varázsa" (mert mondjuk találtam egy másik lányt),talán..
2016. nov. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Lehet van benne valami amit mondassz, legbelül mindig felvidít pedig az eszem azt mondja nem kéne :D. Meg ő ajánlotta fel elsőnek h akkor majd ad jegyzeteket meg ő is kér. A melléülést már beszüntettem szerencsére. Már kitaláltam az lesz h ezt a viszgaidőszakot még átvészelem az ő jegyzeteivel(már hozzá szoktam a stílusához és gyönyörűen ír) aztán jövő félévtől igyekszem mindenre bejárni vagy mástól kérni :)
2016. nov. 27. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!