Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem a fönökömbe....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beus84 kérdése:

Beleszerettem a fönökömbe. Minden nap csak rágondolok. Mit csináljak? 12 év a korkülömbség és két gyereke is van.

Figyelt kérdés
2016. nov. 19. 18:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Válts munkahelyet és keress egy ideálisabb alanyt :)
2016. nov. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsd el. Csak nem akarod a családot szétmarni?

Bocsi, de te hogy néznél egy veled korú hölgyre, aki elszeret egy kétgyermekes férjet és családapát, és szétzúz ezáltal egy családot. És szegény gyerekek milyen körülmények között kell felnőjenek, hogy apa és anya elváltak, mert apa összeállt egy fiatalabbal... Sok gyerek ezért sérül már kiskorban! Ugye nem akarsz nekik rosszat? Akkor hunyd be a szemed, és ne plántálj a férfi felé semmilyen érzéseket, ne küldj felé jeleket, ami csak rossz útra vinné szerencsétlent.

Tudom ez a válaszom nem fog neked és másnak sem tetszeni, lehet minuszolni nyugodtan.

2016. nov. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A màsodik vàlaszolonak üzenem hogy köszönöm a vàlaszt. Teljessen igazad van eszembe sincs bàrki életét tönkretenni föleg két gyetekét.
2016. nov. 19. 19:34
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen, igazatok van azzal,hogy legjobb távoltartani magát még a csábítás gondolatától is. DE: kimondani ki lehet, viszont ha kialakult ez az érzés nem hiszem,hogy a mai világban csak úgy munkahelyet kell ezért váltani.


Szerintem az eset nem egyedi, mással is megtörténhet. Ha egy jóképű, normális, értelmes,határozott pasi a főnök, biztos szimpatikus sokak számára.


Meg kell próbálni más irányba nézelődni és felejteni a pasit. Menni fog ha lesz egy másik szívtipró.

2016. nov. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Lehet, hogy nem kellene, igazatok lehet. Magamból indultam ki. Nagyon szerelmes tudok lenni, szerintem nekem máshogy nem menne a felejtés, csak ha váltok. De persze nem vagyunk egyformák.
2016. nov. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Ha nem felejtesz könnyen, akkor hiába váltasz. Ha jó ez a munkahely biztos nem állnék odébb csak emiatt.
2016. nov. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Na jó, de akaratlanul is várni nap nap után, mikor látod. Aztán ha látod, gombóc a torkodban..

Ettől csak egy másik munkahely ment meg. De mindenki maga dönti el ilyen szituban, neki mi a jobb, könnyebb...., meg hát a lehetőségeket is latolgatni kell. Felénk könnyű váltani, sok a munkalehetőség. Ha nem ez lenne, nem tudnék váltani, ha akarnék sem.

2016. nov. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
43%
Majd akkor gondolj rá ennyit ha te is nevelsz 2 gyereket töle!!!!!!!!!
2016. nov. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nehez szitu ez!Tudom mirol beszélsz..Valahogy valoban meg kell probalnod elfelejtened!Ugyanigy tiprodom ,mint te!De majd lesz valahogy.
2016. nov. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!