Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Leírjam ezt a barátomnak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leírjam ezt a barátomnak? Mégis hogyan?

Figyelt kérdés

Két napja ment el tőlem, de akkor épp megvolt, így pl együtt fürdeni nem tudtunk. Szexeltünk, de nyilván nem olyan volt, mint mikor nincs meg. (Hozzáteszem 3. napon voltam, így nem volt undorító, stb.. csak ugye nálam ott volt az, hogy azért mégis megvan, de Őt nem zavarja) Nagyon kívánom és arra gondoltam, hogy leírom most neki mit csinálok vele, ha legközelebb találkozunk.. hogyan vezessem ezt fel? Kezdjem egyből írni? 3 hónapja vagyunk együtt.. Karácsony tájékán írtam neki olyat, hogy nagyon kívánom, stb.. mikor találkoztunk mondta, hogy nagyon tetszett neki. Heti 2x alszunk együtt általában, sajnos sokat dolgozom meg ő jó fél órára lakik tőlem.. Ő az első Szerelmem, sosem írtam még ilyet senkinek, így lehurrogó kommenteknek nem örülnék. Köszönöm szépen :)

21L, 20F


2017. jan. 15. 18:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
4%
Ez gáz. Legyen má' tartásod te erkölcsifertő 21f
2017. jan. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%
Igen
2017. jan. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm 2. válaszoló! :) De mégis hogyan kezdjem el írni? "Nagyon kívánlak és ezt meg ezt fogom veled tenni legközelebb" :D ?
2017. jan. 15. 18:48
 4/14 anonim ***** válasza:
16%

Mi mondjuk meg neked, hogy akarod leszopni? :DDD

Ez egyre gázabb. Tuti vidéki vagy

2017. jan. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
62%
Most, hogy végre kitisztult a vaginám, arra vágyom a hogy újra magamban érezhesselek tisztán & sikamlósan, mint a jobb napokon. Üdv. Főnix kisasszony
2017. jan. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem értem miért olyan bonyolult erre a kérdésre válaszolni. Egyébként pesti vagyok, de nem értem miért lenne baj az, ha nem az lennék..
2017. jan. 15. 18:51
 7/14 anonim ***** válasza:
77%
Írd le neki nyugodtan!
2017. jan. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Egyszerűen mondd meg neki, egy párt alkottok, nem?
2017. jan. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
46%
Én szívesen segítek, elég pro vagyok írásban. Ha érdekel, írj priviben. Megadsz pár tulajdonságát és leírom, mintha te írtad volna :D
2017. jan. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
41%
Soha nem fogom megerteni ezt az ellentmondast: par het utan mar szopod-nyalod-csokolod-benned van-egyeb testnedvet csereltek, de! De egy mondatot nem mersz neki leirni, mert jaj igy, meg ugy... valahogy ezt kene szinkronba hozni, hogy olyan emberekkel osztjuk meg a testunket, akik elott nem felunk annyit kimondani, hogy "hu, de leszopnalak most!". Vagy kifnomultabb verzioban, nekem mindegy.
2017. jan. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!