Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért lett ilyen erős egy rég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett ilyen erős egy rég elfeledett érzés egy álom miatt?

Figyelt kérdés

Volt egy srác, akibe halálosan szerelmes voltam még az egyetem évei alatt. Jó barátok voltunk, de a szerelmem viszonzatlan maradt, ő csak barátként tekintett rám. Párszor csókolóztunk, bulikban ilyesmi, mindig reménykedtem, ő tudta is, hogy szeretem, esélyt is adott nekem, de nem sikerült belém szeretnie, mindig barát maradtam neki. Számomra ez mindig is egy hatalmas beteljesületlen szerelem volt. Ennek már kb 7 éve vége. Azóta nem is beszéltünk, max Facebookon pár semmitmondó szót, szülinapi felköszöntés. Nem is tudunk egymás életéről szinte semmit.

Ma éjjel vele álmodtam, nem tudom, miért, mivel még csak nem is gondoltam rá hosszú ideje. Viszont álmomban csókolóztunk, ami pont ugyanolyan volt, mint az emlékeimben, és még mindig beleborzongok az emlékébe, és ma egész nap ő jár a fejemben. Annyira fura érzés...

Mitől jönnek elő ilyen érzések a semmiből, ráadásul ennyire erőteljesen? Elmúlik majd hamar, ha nem piszkálom magamban ezt a dolgot?


2017. jan. 24. 12:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy ilyen nő ismerősöm, akivel szinte minden nap együtt voltunk, és mintha a tökéletes hasommásom találtam volna meg női verzióban. Akkoriban együtt volt egy sráccal és nem akarta ott hagyni, de mindketten tudtuk, hogy tökéletesen egymáshoz illünk. Azóta gondolok rá elég gyakran és néha álmodok is vele.

Volt egy másik lány, aki levegőnek nézett. Őt itt ismertem meg ezen az oldalon még 5 éve... Neki olyan sokan udvarolnak, próbálják elcsábítani, lesik minden kívánságát, hogy teljesen hidegen hagyja. Senkivel sem foglalkozik. Vele is álmodtam már nagyon sokszor.

Szóval ez ilyen. Belehalni nem fogsz, csak szomorú leszel.

2017. jan. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!