Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok nagyon kiábrándító, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nagyon kiábrándító, ha udvarlótok (fiatal férfi) elsírja magát jelenlétetekben, szeretett kutyája elpusztulása miatt?

Figyelt kérdés
Sajnos megtörtént velem, ő próbált vígasztalni. Kíváncsi vagyok, hogy férfi mivoltom megvan-e még a szemében, ti mit gondoltok?
2017. jan. 24. 19:53
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
79%

Nem lenne kiábrándító, minden bizonnyal még nem dolgozta fel.

Egy férfinek sem szégyen a sírás.

2017. jan. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 Someone Alone ***** válasza:
100%

A férfiak is ugyanúgy emberek, mint mások.

Ha már nincs meg a szemében a férfi mivoltod, ne magadban keresd a hibát.

2017. jan. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A legrosszabb ***** válasza:
0%
#9: Nem lehetnek, mert az már furcsa, nyálas, abszurd, csöpögős puhányság a nők szemében. Az meg, hogy itt mit hazudoznak össze-vissza, rohadtul nem tud érdekelni.
2017. jan. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
13-as azert mert te nögyűlölö vagy, mert épp nincs sikered a nőknél, még nem kell hülyeségeket írni a kérdezőnek.
2017. jan. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A legrosszabb ***** válasza:
0%
#14: Alaptalan baromság. Minden élőlény rózsaszínben látja a világot, mint ahogyan te is, ezért nem alapozok a te, és a hozzád hasonló nők véleményére, mert alighogy kiléptek egy párkapcsolatból, napokon belül már a következővel fetrengtek egy ágyban, ha éppen nem előbb. Szóval ne mutasd be magatokat nekem.
2017. jan. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
91%

Én azt gondolom, hogy egyáltalán nem kiábrándító, de hogy az a lány ezt hogy gondolja, azt pont nem fogod itt megtudni. Sőt, próbálnám vigasztalni, és biztosítanám, hogy ott vagyok neki, ha kellek.

A sok ítélkező válaszoló, aki szerint ez gáz, pedig szégyellje magát!

2017. jan. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
86%
#15! Vicces, ahogy te papolsz itt a nőkről, valószínűleg 0 tapasztalattal. Így kissé hiteltelen a szádból a sok tan, amit itt terjesztesz az oldalon... Ha erre még nem jöttél volna rá, senki nem vesz komolyan, úgyhogy akár be is foghatnád a lepénylesődet.
2017. jan. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
93%

Borzasztó dolognak tartom ezt a szociális baromságot, hogy a férfiak nem sírhatnak. A sírásnak ugyanolyan szabályai vannak a nőkre, mint a férfiakra!

- ne akárki előtt

- a hisztiből való sírás a gáz, nem egy nehéz pillanatban


Egy nő lehet, hogy könnyebben elsírja magát, de ha a férfinek szüksége van arra, hogy így vezesse le az érzelmeit, akkor miért ne?! Megtisztelve érezném magam, ha egy férfi sírna előttem, sőt, volt, hogy sírt előttem nem egy férfi. Nem ettől lesz valaki férfias. Attól lesz az, hogy ki meri mutatni az érzéseit, MÉLTÓSÁGGAL. Később pedig méltósággal segít azon, hogy a problémát megoldja. Jelen esetben az érzelmi problémát. Hányni tudok attól, ha egy férfi inkább bunkózik, mintsem sírna. Az nem férfi.


23/L

2017. jan. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
76%

15-ös te aztan tudod, én kivel hol mikor fetrengek...

Amig így fogsz beszélni a nőkkel és ilyen útálatos vagy velük sose lesz senkid!

2017. jan. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A legrosszabb ***** válasza:
0%

#17: Oké, csetfüggő. :( Mivel nagy "kedvenceim" vagytok a fertőből, hiszek nektek.


#19: Addig örülj, cseszd meg.

2017. jan. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!