Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok nagyon kiábrándító, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nagyon kiábrándító, ha udvarlótok (fiatal férfi) elsírja magát jelenlétetekben, szeretett kutyája elpusztulása miatt?

Figyelt kérdés
Sajnos megtörtént velem, ő próbált vígasztalni. Kíváncsi vagyok, hogy férfi mivoltom megvan-e még a szemében, ti mit gondoltok?
2017. jan. 24. 19:53
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
85%
Egyáltalán nem ábrándítana ki. A mi családunkban is családtagok az állataink. Kifejezetten értékelném, hogy hasonló felfogása van, mint nekem, és hogy ki meri mutatni az érzéseit. Próbálnám megvigasztalni, meghallgatnám, sztoriznánk.
2017. jan. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
0%

#1-es vagyok, csak mert le lettem pontozva :-P


Nem gáz, ha egy férfi sír. Én sírós vagyok, ha van rá ok. Igen is, egy férfi is lehet emocionális, egy férfi életében is lehetnek olyan pontok, amelyek teljesen indokoltan ilyen érzelmi kitöréseket indikálnak. Teljesen normális és minden nő menjen a francba, aki ezt nem képes elfogadni és megérteni és ilyen esetben társ lenni. De nem egy kutya az! Könyörgöm! Az egy állat! Eleve nem értem miért tart valaki olyan állatot, amit nem lehet megenni: a vasárnapi rántott csirkét is megsiratod? Sírj, ha okod van rá, egy nő sem tekinti gyengeségnek ... De egy állat miatt? Ugyan már ... Van egy rakás jó kínai receptem, ha nem ástátok még el!

2017. jan. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
88%

24-es hogy anyád nyelt volna le inkább mindenki jobban jart volna!

Te nem szereted az állatokat ergo egy szar ember vagy, ugyhogy te erzelmekről ne papolj, és tanacsokat se osztogass hanem húzd le magad a wc-n mert oda való vagy!

2017. jan. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
85%
Megint jól összefújta a szemetet a szél...
2017. jan. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
0%

#25:

De buta vagy! Én nagyon szeretem az állatokat! Nincs olyan állat, amihez ne lenne egy jó receptem ;-)

2017. jan. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kiábrándító, nekem tavalyelőtt kellett elaltatni a macskámat, utána napokig sírtam, és néha még most is bekönnyezek, ha eszembe jut, szóval tudom, mit jelent elveszíteni egy szeretett állatot.
2017. jan. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
84%

Ismerős érzés, mikor az öreg kutyánkat el kellett altatni, én is úgy sírtam mint egy ovis. Ez természetes. Nekem inkább az lenne kiábrándító, ha egy vállrándítással lerendezné az ügyet, gyanakodnék rá, hogy szociopata, vagy ilyesmi.

Sírt már a barátom a vállamon, kicsit se látom kevésbé férfiasnak azóta. Igazából közelebb is kerültünk egymáshoz ezáltal. Nem is lennék szívesen olyannal együtt, aki nem meri felvállalni az érzelmeit előttem, a párja előtt. Akkor csak néha jól érezzük magunkat együtt? Akkor csak haverok vagyunk, nem? A haverok valók erre. Egy kapcsolat nálam ennél "kicsit" mélyebb dolog. Inkább azt nem tolerálnám, ha nem lenne nyitott felém ilyen téren.

Sajnálom a kutyusodat egyébként! :(

22L

2017. jan. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Hisz az egyenjogúságban? Akkor ugyanannyi joga van sírni, mint egy nőnek. Tegye azt, örömmel vigasztalnám.


Nem hisz az egyenjogúságban? Akkor neki sem jár. Hagyja abba a vinnyogást, és legyen férfi.

2017. jan. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
62%

Mondok két meglepő tényt:

-a lányok is maszturbálnak

-a fiúk is sírnak.

A kérdés szempontjából a 2. tény az, ami lényeges. Igen, a férfiak is emberből vannak, nekik is vannak érzelmeik. Ha szomorúak, ők is sírnak. Amikor meghalt a barátom kutyája, ő is sírt. Én meg igyekeztem vigasztalni. Szembe is köptem volna magam, ha nem lettem volna képes azon túllendülni, hogy ő egy fiú, aki sír.

2017. jan. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!