Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Segítség? Milyen jelei vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség? Milyen jelei vannak ha egy nőnek bejövők? Bövebben lent..

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Milyen jelei van ha egy 25-30 év körüli lány (aki idegenek egymásnak) szerelmes egy férfiba???

Párnapja a cicámat vittem állatorvoshoz, és egy fiatal csaj is ott volt (asszisztens) amikor beléptem folyamatosan mosolygot, ''csillogtak,, a szemei ( szó szerint ) a cicám rossz állapotba került be. Mondta ez a fiatal csaj hogy menjek el, majd 11 óra körül felhív stb. És megmondja hogy marad-e a cica vagy vihetem haza. Úgy is volt, felhívott és azt mondta hogy azt beszélte meg a többiekkel hogy maradni kéne a cicának. Mondtam hogy okés rendben. Este 8 körül felhív és mondta nekem hogy holnap azaz másnap vihetem a cicát (elmesélte milyen gyógyszereket kapott stb) úgy is lett, másnap elmentem, és a kollegájával (hölgy) találkoztam, mosolygot rám stb. És mondta hogy mindjárt hozzák a cicát stb. Nem vártam meg, bekopogtam, és aki kezelte a cicát rám nézve kissé pirulosan mosolyogva mondta hogy mindjárt hozza a cicát stb. Mondtam mosolyogva hogy oké. Az ajtó nyitva maradt, és aki kezelte őt hozta is a cicumat, de tisztitotta is a fülét (nem kértem rá) de ő akarta. Ekkor még nem mentem be a rendelős helyre, de a kezelt hölgy annyira bámult hogy a fültisztitót le ejtette. Megszólal az a csaj aki elsőnek mondta hogy mindjárt hozza a cicát stb. Hogy gyere be nyugodtan mosolyogva. A kezelt orvos kb 6 mp-ig folyamatossan nézett. Bementem majd oda mentem hozzá mit csinál a cicával. Ekkor az orvos megszólal aki mondta hogy nyugodtan gyere be. Tehát megszólalt hogy ,, na én magatokra hagylak'' mosolyogva elment. A kezelt orvossal egyedül maradtam és láttam hogy zavart volt a közelembe, meg egy picit elpírult, meg egyfolytába folyamatossan mondta hogy mivan a cicával de a kezével mondta stb. De szerintem csak azért mondta hogy a beszélgetést fent tudja tartani. Éreztem hogy amikor egyedül maradtunk ideges volt meg van ,,valami a levegőbe''stb. Utána végzett majd. Kifizzettem az 5ezret. Mondtam neki hogy a maradék 4ezret majd febr.3-án fizzetem. Lényegében ennyi volt. Akkor tértem észhez mikor a kollegája azt mondta hogy ,,na én megyek magatokra hagylak'' nem furcsa?! Légyszives normális válaszokat ha lehet, nem szorakozásból írtam ki, segitséget várok hogy ti hogy érzitek, igazam van? Vagy csak szimplán félreértettem a szitut. Milyen jelei vannak ha egy lány/nő akit nem ismer férfit tetszik neki vagy bejön? Ha valaki tudna adni infót erről is megköszönöm. Jó lenne tényleg normális emberek válaszát/tanácsát kérni, a kérdésem nem kamus, ez az igazság.

Köszi!

Én 20/f

Ő kb 25-30 éves nő (állatorvos aki kedves volt velem)

Mégegyszer köszi normális emberek segitségét várom. A helyesírásokért bocsi, csak nem magyar billentyűzeten írok. Köszi mégegyszer hálás vagyok ha kapnék normális válaszokat. Köszi



2017. jan. 28. 11:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem bejössz neki.

Viszont mi ez a "kezelt orvos"? Be kellene íratkoznod egy magyar nyelvtanfolyamra..

2017. jan. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki, de lehet alapbol csak kedves / ideges tipus.
2017. jan. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
A kezelt orvost, úgy értettem hogy ő a kezelő orvossa. Mint írtam nem magyar a billentyűzet így nem tudok helyesen írni. Egyébként meg normálisan is tudok írni csak siettem. Ezért bocsi. Egyébként még jöhetnek a válaszok. Milyen jelei vannak ha egy lánynak bejövők?
2017. jan. 28. 11:31
 4/23 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy alapból ilyen, mert volt olyan fél aki bement oda gyógyszert venni és azzal másképpen viselkedet mint velem.
2017. jan. 28. 11:38
 5/23 anonim ***** válasza:

Nekem nőként úgy jön le, hogy 99% hogy tetszettél neki. :)

Zavarban volt, elpirult, a "magatokra hagylak" meg egyértelmű célzás volt a kolléga részéről, meg az egész szerencsétlenkedés eleve amit elírtál. :D


HA legközelebb mész, figyeld a tekintetét, és ha zavarban lesz, meg kedves megint, és neked is tetszik kérlek, hívd el egy kávéra "hálád jeléül" vagy valami. (Amúgy sem vesztesz ezzel semmit)

25N

2017. jan. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Ezek szerint a férfiakkal már kedvesnek se éri meg lenni,mert egyből többet képzelnek. Figyelj ő dolgozik ,neki alapból kedvesnek kell lenni mindenkivel ,hidd el én is voltam asszisztens,és ha valakire már nem mosolyogtál le.atak odabenn,hogy mindenkivel úgy bánj mintha rokonod lenne,ez volt a fő szlogen...

Olyan vicces és naív vagy kérdező. Számoltad ? 6mpig nézett...

Mosolygás nem feltétlen jelenti azt ,hogy tetszel neki,pláne nem szerelmes ennyitöl...

Ezért nem mosolygok én pasikra,mert egyből többet képzelnek...!

Sajnálom ,de nem biztos ,hogy tetszel neki!! Nyugodtan lepontozhatsz

2017. jan. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad. # 5/6 ma 11:44 Privát üzenet

Én is ilyenre gondoltam, bár én egy milka csokira gondoltam csak azt nem tudom hogy milyent szeretnek a nők. Akkor igazam volt, én is ezt gondolom!

Kedves utolsó válaszóló! Mint írtam nem csak mosolygot, éreztem valamit a levegőbe egyébként sem számoltam hány mp-ig nézet. Ami a pontozást illeti nem pontozlak le.

2017. jan. 28. 12:01
 8/23 anonim ***** válasza:

Te voltál ott, Te érzed,hogy mi is volt a levegőben. Az az igazság,hogy én se gondolnám,hogy törvényszerű az,hogy bejössz Neki. akár ez is lehet, de a leírtak alapján még ez nem egyértelmű.

Azért is lehet zavarban mert esetleg kezdő még a pályán, és a gazdik szeme előtt kezelni a kedvenc cicust eléggé macerás.


A kolléga megjegyzése...hát mit mondjak?Én a helyében még akkor se céloztam volna ilyenre ha tényleg az áll fenn,hogy bejössz a dokinőnek. Kellemetlen helyzetet teremthet, pl. ilyen zavarba hozósat, mint amit írtál is.


Biztos találkoztok még, majd kiderül,hogy mi áll a kedvesség mögött.


Az,hogy mással nem volt ilyen abból is adódhat,hogy Te fiatal vagy, könnyebben megtaláljátok a közös hangot, illetve Te is barátságos voltál Vele.


A csokival nem követsz el hibát, már csak a kedvességéért is megérdemli.

2017. jan. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
köszi utolsó! Még jöhetnek válaszok. Akinek kell kép magamról, írjon üzit.
2017. jan. 28. 12:38
 10/23 anonim ***** válasza:

86%-os vagyok:


Ez is igaz, hogy amiatt is lehetett szimplán zavarban, hogy kezdő, meg ejti le a fülpiszkálót, a cica miatt is nézhetett sokáig, az elpirulás is jöhetett végül is a bénaságából.


De ezt te érzed, mert ugyanezeket produkálja egy zavarban lévő lány akkor is, ha tetszik neki valaki.

( Bevallom én nem jövök ilyen könnyen ennyire nagyon zavarba csak úgy, attól előbb, ha tetszik valaki, dolgoztam már boltban is, flörtöltek is velem sokszor, de amikor először kezeltem egyedül bankkártyát pl és béna voltam, akkor sem voltam túlzottan zavarban csak elpoénkodtam. - persze mosolyogtam, kedves is voltam közben, ezalatt a srác míg csak sikerült a bankkártyás fizetés, el is hívott. Mivel foglalt voltam, nemet mondtam, de amúgy mint pasi bejött,valószínűleg valahonnan érezhette, mert volt bátorsága elhívni attól függetlenül is, hogy nem nagyon adtam tudatosan ennek direkt jelét felé. Bár ha őszintén belegondolok, de a tekintetemből és hangomból, még ha nem is akartam, simán levágta valószínűleg, ráérezhetett. :) Szóval alapvetően nagyon is jól tette, hogy elhívott, mert ha szingli lettem volna, valószínűleg találkoztam volna vele.)


Ezért is írtam, hogy figyeld meg majd ha mész vissza. És különben is, mit veszíthetsz? derítsd ki. Még ha nem is van így, és esetleg fél-1 év múlva is újra mész, tökre nem fog vele foglalkozni vele már senki. Szerintem ne legyen ilyen nagy ügy rákérdezni egy lánynál aki tetszik elhívni, mert nincs akkora jelentősége hosszú távon... - Már ha a lánynak nincs, akkor amúgy is tök mindegy: te léptél, kiderítetted hogy nem pálya, és itt el is felejtődik a dolog majd. Na bumm- - A csoki mindenképp jó ötlet. :)


Engem is többször hívtak már el pl, olyanok is nyilván, akik nem fogtak meg, mint pasi, és azt sem értem itt miért játssza a fejét ( már bocs nem szépítem) az egyik válaszoló:

"a férfiakkal már kedvesnek se éri meg lenni,mert egyből többet képzelnek.. Ezért nem mosolygok én pasikra,mert egyből többet képzelnek...! "


Most komolyan. Az is deviáns, aki ilyen ( nem mosolygok, nehogy azt higgyék). Szegény pici lelkedbe nagyon beletaposhatnak, amiért a gyalázatos pasi el mer hívni randizni. Még véletlenül se fogd fel úgy, hogy ez pozitív dolog, és tedd el a bókot. Én ugyanúgy kedves vagyok és mosolygok, és aki normálisan jelzi, hogy bejövök, annak kedvesen is mondom, hogy bocs nem. Nem esik nehezemre, mivel értékelem a bátorságát, és majd egy másik lányhoz menjen csak oda nyugodtan, akinél mg be is jöhet a dolog. Nem kell attól miss p.csának lenni.

25N voltam

2017. jan. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!