Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A feleségem 5 éve nem mosta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem 5 éve nem mosta ki a függönyt, a zöld bársony kanapé sarka már fekete a kosztól. Mit csináljak, hogy takarítson ki? A szép szó nem használ.

Figyelt kérdés

#otthon #lustaság #tisztaság #káosz #trehányság #feleség rendetlen feleség
2017. márc. 3. 21:54
1 2 3 4 5 6
 31/53 A kérdező kommentje:
Én elég türelmes embernek vallom magam, kb. egy éve felvetődött, vagyis a nejem ötlete volt, hogy hívjunk ki egy profi takarító céget akik 1 nap alatt rendbe kapják a lakást és le van tudva. Ebből se lett semmi.
2017. márc. 3. 22:27
 32/53 anonim ***** válasza:
100%

" Én úgy nőttem föl, hogy az asszony dolga a takarítás, a főzés és a mosás"


Vegyél fel takarítónőt vagy csináld meg te.

Csodálom, hogy ilyen mentalitással, mint a tied, bolt olyan balek nő, aki hozzád ment.

2017. márc. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
87%

Ne etessük a trollt.

Másik kérdése ezzel egyidőben: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..

2017. márc. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 A kérdező kommentje:
Sajnálom de azt a kérdést nem én írtam, meg amúgy is van 60 perces időkorlátozás de ne zavarjon.
2017. márc. 3. 22:40
 35/53 anonim ***** válasza:
100%

Az a vicces, hogy egyikőtöket sem zavarja a kosz. :"D

Ezek alapján teljesen összeilletek, szóval sok boldogságot a szemétdomb tetején! :3

2017. márc. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
Csak 30 perces időkorlátozás van
2017. márc. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
100%

Baxki 5-éve tenyésztitek a poratkákat...

Fürödni meg 5-naponta szoktatok?


Már felgyújtottam volna azt a függönyt...-pedig én is türelmes ember vagyok./N.

2017. márc. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
100%
Várjatok még öt évet, és akkor az addig megspórolt mosószer árából vehettek egy új függönyt. xD
2017. márc. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
90%
Áhá! Már megint itt vagy fiam?! A szülői értekezleten mondta Margit néni, hogy gondok vannak veled! Ebben a hónapban ne is számíts zsebpénzre!
2017. márc. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
73%
"Már felgyújtottam volna azt a függönyt...-pedig én is türelmes ember vagyok./N." Na ez az! Én is ezt teszem majd a függönyömmel mosás helyett! :) Nekem is ki kellene már valamikor mosni. Ha bedobom a gépbe, nem fogja összerántani? Függönyt még nem mostam.
2017. márc. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!