Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A feleségem 5 éve nem mosta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem 5 éve nem mosta ki a függönyt, a zöld bársony kanapé sarka már fekete a kosztól. Mit csináljak, hogy takarítson ki? A szép szó nem használ.

Figyelt kérdés

#otthon #lustaság #tisztaság #káosz #trehányság #feleség rendetlen feleség
2017. márc. 3. 21:54
1 2 3 4 5 6
 51/53 Antal-Pap Judit válasza:
...folytatom az előzőt...szóval ne vágj semmit a fejéhez, hiába van/nincs igazad. Véletlenül se mondd: "hány éve mondtam neked...? Hogy-hogy téged nem zavar...? Legyen ez egy program, ne pedig probléma. Esetleg kérjetek meg még valakit, aki szeret takarítani, és nem szégyellitek a koszt. Nálunk is borzalmas állapotok uralkodnak néha, ilyenkor elhívok 2 barátnőt, akikkel nekiesünk egy helyiségnek. Ők is rendetlenek, annak ellenére, hogy tudnak/tudunk takarítani. Együtt mégis csodákra vagyunk képesek, akkor is, ha minden csoda csak 3 napig tart. Szó szerint. A függöny egy kicsit tovább bírja. ;-). Valakit tényleg nem zavar a rendetlenség, és nem is látja meg a takarítanivalót, de attól még lehet értékes ember. Annyira szenvedek néha a saját trehányságomtól, hogy blogot is írtam róla. Nem linkelem, csak ennyi: antikaotika.hu.
2017. márc. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
0%

#36: "Csak 30 perces időkorlátozás van"

Ja, de lehet van 5 regje.

2017. márc. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
"Egyeske nyugodj meg. Én úgy nőttem föl, hogy az asszony dolga a takarítás, a főzés és a mosás. Apám újságot olvasgatott miután haza ért, anyám meleg kávéval fogadta." ja jó akkor megnyugodtam te ingyenélő.ja nem.
2021. febr. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!