Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A feleségem 5 éve nem mosta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem 5 éve nem mosta ki a függönyt, a zöld bársony kanapé sarka már fekete a kosztól. Mit csináljak, hogy takarítson ki? A szép szó nem használ.

Figyelt kérdés

#otthon #lustaság #tisztaság #káosz #trehányság #feleség rendetlen feleség
2017. márc. 3. 21:54
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
18%
Azért k..va jó, hogy egyedül kell csinálnom minden munkát, végezzem a férfimunkát, dolgozzak, főzzek mossak takarítsak, aztán ez nem elég még rám marad a női munka is, költsem a pénzem :)
2017. márc. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim válasza:
90%
Köcsög csináld meg, mi az hogy meleg kávé adnék én neked is olyan meleg kávét hogy bele gebednél!!
2017. márc. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
7%

Nem fog megváltozni, akár fejre is állhatsz.

Nejem is ilyen piszkos volt.

Én elváltam.

2017. márc. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
91%
Csináld meg te b*aszki...!! Vagy a te dolgod az, hogy lógatod a farkad? Talán leesne a karika gyűrű az ujjadról, ha kimosnad a függönyt?! A feleséged nem a csicskád! Egyenrangú felek vagytok, felnőtt emberként meg legyél már önálló és ne kelljen mindent a feneked alá rakni. Feleséged helyében már rég kivagtalak volna, mint macskát szarni.
2017. márc. 4. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
100%

remélem, csak provokálsz. bár volt már ilyen kérdés, nem nagy újdonság.


ha zavar valami, csináld meg. nem muszáj a függönyt csak nézegetni. leveheted, kimoshatod, nem olyan nagy dolog. akkor nagy dolog, ha a mindennapi takarítás terhe rajtad van, és még amellett kell ilyen extrákat beiktatni. együtt már sok idő.


inkább arra panaszkodnak sokan, és főleg nők, hogy ők vállalják az oroszlánrészt, és a párjuk nem tart velük.


a takarítószolgálatot szintén simán megoldhattad volna. az mennyire építő szerinted, hogy kitaláltok/kitalálsz valamit, aztán arra vársz, hogy megcsinálja?


a legtipikusabb viselkedés, amit látok-hallok, hogy a körülötted élőket hibáztatod, amiért nem haladnak körülötted a dolgok. pedig rajtad is múlik, mi lesz. beszélgetéssel egy idő után itt nem sokra mész, valakinek meg is kell csinálni.


a neveltetéssel takarózni elég egyszerű gondolkodásra vall. van saját eszed, saját életed, nem muszáj annyiról szólnia, hogy csinálod, amire beprogramoztak.


maradva a függönynél: én is hetek óta nézegetem, hogy mosni kéne már, és még nem történt semmi. leköt a kisállatgondozás, a virágok, mindennapos bevásárlás, mosogatás, mosás, padlótakarítás rendrakás, miután hazaértem a munkából. nem is jövök mindennap azonnal haza, és nem akarnám, hogy az itthon töltött időm csak erről szóljon.


de nem azon rugózok, hogy a barátom miért nem csinálja meg meglepetésből. (inkább annak örülök, ha a mindennapos dolgokból kiveszi a részét, ami nem túl gyakori)egyszer csak ráveszem magam majd, és ennyi. évekig megint minden ok.

2017. márc. 4. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
95%
Leszeded az ablakokrol es bedobod a mosogepbe.Mosopor,oblito,40fok rovid mosas,400as fordulat.Ha rogton kiteregeted utana,vasalni sem kell.Marhabonyolult...
2017. márc. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:

Mindketten igenytelenek vagytok.Neked 5 ev utan tunik fel,nem is 4 vagy 3 :)

Nalunk minden evbe van egy nagytakaritas amikor minden fuggonyt kimosok,szonyeget tisztitok stb es ferjem is segit leszedni,visszatenni. Ha mar vastagon fekete kosztol a kanape es miegymas nem letezik,hogy most vetted te is eszre vagy csak vmi mason osszekaptatok es ilyenkor jon minden amivel dobalozni lehet.

2017. márc. 4. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:

Ha ez téged valóban zavarna, már rég lekapkodtad volna a függönyöket.

Itthon a benti munkákat én csinálom, a kintit párom.(fűnyirás, tó, növények rendben tartása, ápolása)

De bizony mosogatott már, szokott is.Nyáron ha grilleztünk, bográcsoztunk, és vendégek voltak, nem nézte volna végig, hogy 10-12 ember után egyedül tegyek rendbe mindent.

Most pár hónapja nincs munkám, evidens volt, hogy egyedül csinálok mindent, de hétfőtől megyek dolgozni, bizony este 6 lesz, mire hazaérek, nem hiszem, hogy megvár a mosogatnivalóval, csak mert ez "női munka".

Ettől Függetlenül beszélj vele, hogy takarítani alap dolog, te segítesz neki, de ő is változtasson.

2017. márc. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
54%

Mivel nekem nincs rabszolgám, így a függönyök mosását úgy oldom meg, hogy nincs függönyöm sem.


Troll kérdésre troll választ:

kakálj a szőnyeg közepére, szúrkodd tele fogpiszkálókkal és jelentsd ki: süni ezentúl velünk lakik.

2017. márc. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 Antal-Pap Judit válasza:
100%
Menjetek el valahova kettesbe, pl. sétálni, étterembe stb., és ajánld fel miután kicsit felszabadultatok, hogy mi lenne, ha csinálnátok közösen egy takarítós napot. Beszéljétek meg, hogy mit kéne mindenképpen elvégezni. Osszátok be a feladatot, és tűzzetek ki valami jutalmat magatoknak, ha sikerül. Kerüld a hibáztatást
2017. márc. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!