Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Anyukák, akik nem házasodtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukák, akik nem házasodtok össze a gyereke (i) tek édesapjával! Milyen érvek szólnak amellett, hogy házasságon kívül vállaljatok gyereket? Mik az elônyei/hátrányai ennek az állapotnak?

Figyelt kérdés
A gyerek(ek)nek házasságba, vagy házasságon kívül jobb megszületni/élni?
2017. jún. 12. 21:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
93%

Alapvetoen teljesen mindegy h jogilag hazasok vagy sem ... A gyereknek nem az a fontos! Hanem h a szuleik rendben bekeben eljenek egymassal es igy neveljek a gyerekeket ...

Manapsag a hazassag nem tobb mint egy allam altam jovahagyott vagyoni szerzodes ...

2017. jún. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
77%

Te komoylan azt hiszed,hogy egy párkapcsolat milyensége egy darab papírtól függ ? :D

Mit gondolnak a gyrekek?

Nyilván egész nap ezen kattognak,hogy a szomszéd Sári nénit már évekkel ezelőtt elvette a Tihamér bácsi.

2017. jún. 13. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Kérdező, gondolom 30 körüli lehetsz pluszmínusz.

Nem egy nagy életkor, de baromi sokat változott a világ azóta. :) Mikor mi voltunk gyerekek, akkor még fontos volt, hogy "rendes" családba szülessen a gyerek, a közintézményben is megszólták a szülőt, meg azért a gyerekekben is ott volt az, hogy "anyu-apu, milyen volt az esküvőtök?"

Nekem is van olyan ismerősöm (férfi), aki azzal érvel a házasság mellett, hogy mert az élettársak abba nem gondolnak bele, hogy mit fognak mondani a gyerekek, ha kérdezősködnek...


Manapság már sokkal elfogadottabb az élettársi együttélés, az ofő sem fog megbotránkozni beíratásnál, hogy anyu-apu nem házas. Pont ezért már a gyerekekbe sincs belesulykolva, hogy mi a jó, aligha fognak feltenni fura kérdéseket. Majd legfeljebb kamaszként, mikor már saját maguk miatt érdekli őket a téma. :)


Részemről egyébként házasságpárti vagyok, számomra fontos az, hogyha a gyerekei anyjának jó vagyok, akkor legyek jó többre is, mint "barátnő". De ez rólam szól, nem az esetleges gyerekekről. Nem a gyűrűtől függ, hogy valaki mennyire jó szülő lesz.

Előnyei a házasságnak jogi szempontból van, a gyereknek mindegy.

2017. jún. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!