Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy lány akinek barátja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány akinek barátja van olyanokat csinál, hogy folyton velem beszélget, nevetgél, ölelget meg azt mondja "imádlak" akkor most mi van?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt baráti társaság révén, már elég sokszor találkoztunk és nagyon hamar kikötöttünk egymás mellet, nagyon jól érezzük magunkat ugyan olyan humorunk van, hasonlóan pörgősek vagyunk meg hát na, nagyon hasonlítunk lélekben ez a lényeg. És többször volt már olyan, hogy megölelt, puszit adott (nem csak üdvözléskor hanem pl rá akartak venni valamire de én nem akartam aztán mondta, hogy "kapsz egy finom puszit ha ...") egyébként is mindig mosolyog rám meg engem néz. A múltkor történt, hogy pont befejeztük egymás mondatát ami tök vicces volt mert egyébként f**zság volt az egész és akkor is megölelt meg mondta, hogy "imádlak" és megsimogatta az arcom. Egyébként azt is szokta mondani, hogy milyen helyes vagyok, vagy ha beszélek előtte egy lányról akkor azt általában fikázza, hogy szerinte nem illik hozzám ne adjam már ennyire le.

Én úgy érzem nem csak barátkozik. De aztán ki tudja? Elvégre van barátja akit elvileg szeret de szerintem velem már lassan többet foglalkozik, a sráccal meg mindenen összekapnak.


2017. jún. 23. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:
söprés.
2017. jún. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy egy eszköz vagy a szituációban. Legyen már tartásod nemet mondani erre. Egy eszköz akarsz lenni, vagy egy "egérút"? És mit szólnál, ha a barátjával szakítás után fél perccel már alattad lenne? Kellene neked egy ilyen jellem? Ha igen, akkor hajrá, de szerintem ez se nem helyes, se nem egészséges.
2017. jún. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Most végignézheted, hogyan fog Tőled megszabadulni, ha megunt. Veled is pontosan ugyanúgy fog bánnni, mint a jelenlegi barátjával.
2017. jún. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jahahajj biztos tettszene, de tudom hogy aki ennyire nyitott mások iránt, "sima ismerőst" puszilgat, meg simogat, hát bocsi de nem, nem akarnék tőle semmit. De ti hasonlóak vagytok mint írtad, ígyhát nyomulj rá. Bár én azt sejtem majd jön a duma részéről hogy félreértetted őt, csak barátként tekint rád.
2017. jún. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Ok, két lehetőség van. Illetve Három.

Egyik, hogy rájön, jobb vagy, mint a palija, és összejön veled, amazt meg dobja.

Másik, hogy tovább leszel az egószopója, nem fog semmi változni, max megcsókol, még lehet, szexel is veled, de a pasijával marad, te meg nem értesz semmit.

Harmadik, hogy ha az első nem valósul meg, akkor nem alacsonyodsz le a másodikig, és kivágod a csajt.


Nyilván vele kell megbeszélni, mit akar, nem pedig várni, amíg meg nem unja.

2017. jún. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"akkor most mi van?"

Sunshine 2 van. Megdugod és elfelejt.

30/f

2017. jún. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Játszik veled. De én tuti nem jönnék össze vele, ha így megalázza a pasiját, veled is megteszi majd simán. Jellemtelen luvnya.
2017. jún. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!