Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők/Lányok: írnátok példákat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/Lányok: írnátok példákat arra, amikor a flört nektek nagyon emlékezetes és izgató volt egy férfiaval/sráccal?

Figyelt kérdés

Miről volt szó konkrétan, hogyan fejezte ki magát, ti hogyan éltétek meg, hogyan reagáltatok rá stb.

Kort is légyszi.



2017. júl. 6. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:
94%

Egy koncerten volt

Ami közbe kimentem a pulthoz inni egy sort

Es ott állt mellettem egy srac

Elsőnek kb eszre sem vettem

Aztan rápillantottam a kezére es lattam hogy tetoválás van rajta aztan a kezéről az ar ára vándorolt a tekintetem es majdnem megijedtem mert epp engem nezett

Igy elkaptam a tekintetem aztan félénken vissza neztem ra es csak mosolygott

Rakoszontem hogy szia

O vissza, es aztan megkérdezte mit iszok, mondtam csak egy sört

Aztan kicsit arrébb mentünk a pulttol es eljeztunk beszélgetni, a tetovalasarol aztan mondta hogy jeloljem be facebookon mert meg latni akar

Utana vissza mentem a koncert terembe es egy ido utan eszre vettem hogy mögöttem van es akkor közelebb jott es hatulrol átolelt es azt súgta a fülembe hogy ne felejtsem el. Utána meg vagy 2napig másra sem tudtam gondolni.

20L

2017. júl. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
46%
Oszt facen meg b.asztad bejelölni csórikámat, ugye?
2017. júl. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jaja elso! Mi a franc lett bejelolted vagy mi? Igazan leirhattad volna nekunk a sztori veget kiralyi felseg -./
2017. júl. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!