Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg tudja egy nő azzal az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg tudja egy nő azzal az önbizalmát építeni, hogy felmegy társkeresőre?

Figyelt kérdés
2019. dec. 2. 10:49
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
16%
A #9-es válaszom lepontozói hazugnak találnak rengeteg nőt? Mert rengeteg nőtől hallottam azt, amit írtam. Mármint, őszinte nőktől. Nem olyanoktól, mint az oldal női felhasználóinak többsége.
2019. dec. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
86%
Őszinte nem azt jelenti, hogy azt mondja, amit hallani akarsz, kiscsibém.
2019. dec. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
13%
#12: Öhm, fordítva... Az őszinte nem azt jelenti, hogy azt a léleksimogatást mondja, amit itt a nők többsége hallani akar. Fájdalmasan kínos, ami itt megy. Nem, a nő ismerőseim nem azért szörnyülködnek az itteni női felhasználók válaszain is, mert én azt akarom hallani, hanem mert a való életben élő értelmes nők.
2019. dec. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
0%
csak az egóját növeli
2019. dec. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
96%
Én is a való életben élek, és nem jelent semmit a számomra okádék emberek dicsérete, elmondhatod ezt a "nőismerőseidnek" hadd akadjanak ki, hogy nem mindenki egotuningos ribike, mint ők.
2019. dec. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
16%

#15: A való életben élsz, csak szelektíven fogadod be a környezeted. A "kiscsibés" szöveg már elég sokatmondó volt.

És nem, a lazán idevágott előítéleteid ellenére nem csak egótuningos ribik mondják ezt, hanem komoly nők is. Tudod, akik képesek felfogni a kritikát és van önkritikájuk, nem csak a mellüket döngetik, hogy ők mennyivel jobbak, mennyivel tökéletesebbek.

2019. dec. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Tehát neked a 90 kilós, hajhálós büfés Mancikától egy bók ugyanaz, mint egy csinos, mosolygós, totál eseted lánytól? Igazán? Ugyanakkorát lök mindkettő az egodon?
2019. dec. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Számomra néha inkább elkeserítő a társkereső, hogy az emberek nem hajlandók olvasni vagy komolyan venni a leírtakat. Itt gondolok például a korosztály megjelölés semmibe vételére, vagy hogy dohányzók tömegei nem veszik figyelembe, ha egy nemdohányzó azt jelöli meg, hogy kizárólag nemdohányzó társat keres.
2019. dec. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
17%

#17: Mindkettőtől jól esik. Gond?

Amúgy jó látni, hogy fél perc alatt a százalékok igazolták is, amiről beszéltem: A nőknek szóló cikicuki léleksimi felpontozva, a reális, kritikát tartalmazó lepontozva.

2019. dec. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanannyit lök? Semmi különbség? Vagy én meg megkérdezhetem erről a férfiismerőseimet, ha neked nem megy az őszinteség.


Ha egész életedben csak dagadt, csúnya, számodra nagyon nem vonzó nők bókolnak akkor ugyanakkora egod van, mintha egész életedben a szép, számodra vonzó nők bókolnak neked?

2019. dec. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!