Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg tudja egy nő azzal az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg tudja egy nő azzal az önbizalmát építeni, hogy felmegy társkeresőre?

Figyelt kérdés
2019. dec. 2. 10:49
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
55%os hazudozik itt férfiként, aztán a nőkre mutogat. Vagy trollkodik. Mindenesetre hozza a színvonalat.
2019. dec. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Csak a fizetősnél igen.
2019. dec. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem növeli az önbizalmam, hogy 45 éves létemre 60-as taták írnak rám.

Vagy különféle korú szép fiúk, laza kapcsolatot keresve.

Aki meg normális és rendes kapcsolatot akar, az vagy bányarém, vagy végül én nem jövök be neki. Esetleg flúgos (ez utóbbiból elég sokat kifogtam).

2019. dec. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
30%

#20: Miért, a társkeresőkön csak mancikanéni szintű férfiak vannak? Nem. Akkor miről beszélünk?

Amúgy az egóm rendben van, ezért írtam, hogy mindkét eset jól esik.


#21: Hazudozok, mert a férfiszidás helyett használom az agyamat és normális nőket ismerek? Nézzetek már körül az oldalon... A válaszok többsége abból áll, hogy mindenben szidjátok páran a férfiakat és egymást nyalogatjátok. Értelmes férfiak és nők menekülnek az oldalról.

2019. dec. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Tehát az értelmes nők azok a te ismerőseid, akik csak egonövelés miatt társkeresőznek. Ma is megtudtunk valamit. Amúgy léphetsz te is innen akkor, senkinek se fogsz hiányozni, te értelem bajnoka.
2019. dec. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

#25: Látom, a szövegértelmezés nem az erősséged.

Okés, léptem is. Ennyire negatív, szexista oldalt nehéz elviselni. Azért örülök, hogy a környezetemben nem olyan frusztrált, gyűlölködő és megkeseredett nők vannak, mint itt.

2019. dec. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Ki megkeseredett? Szerintem neked vannak gondjaid. Na szevasz
2019. dec. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Ja és mindig a szövegértelmezessel jöttök, amikor belekeveredtek a saját hülyeségetekbe, érdekes...
2019. dec. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Annyira tudtam, hogy nem fogsz válaszolni. Csak vetítesz. Bizony nehéz eldönteni, hogy vagy hazudsz, hogy ugyanannyit ér, és akkor oda az őszinteségről a dumád, vagy beismered, hogy igazam van.


Egyenes választ nem tudsz adni. Nem lep meg.

2019. dec. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!