Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek itt nem számít a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek itt nem számít a pénz, soha. Mindig leírják, hogy nem érdekli. Mégis miért akkor mind olyan férfival van együtt, aki tehetős mérnök vagy a pasas családja gazdag vállalkozók?

Figyelt kérdés
Ma is volt kérdés, leírták 5 ből 4 nők, hogy nem számít a pénz. Az egyik írta, hogy a párja egyszerű informatikus, másiknak egyszerű jogász, 3. meg 4. h gazdag családból jött a férj. De valahogy mégsem számít a pénz, de mégis mindig ott van a pénz pont azoknál a nőknél, akik leírják, hogy ennyire meg annyira nem fontos. Ellentmondanak 1 mondaton belül is maguknak.
2020. jún. 1. 19:44
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
13%

Minek kérdezed ezt meg, mikor pontosan tudod a választ?


Nem írják le, mert még itt, egy netes troll oldalon, névtelenül, ismeretlenül is égő lenne bevallaniuk, hogy pénzéhes, utolsó, büdös, CENZÚRÁZVA.


Vagy gondolod kéne nekik egy bölcsész diplomás, minimálbérért őrködő, 30 centis pélójú, Rájen Goszling hasonmás? Fenét!

2020. jún. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 A kérdező kommentje:
Na látod utolsó, te bevallod h átlagon felül keres bőven a párod és ez neked jó és kell. De ezzel itt csak 10% ban vagy, a többi nő nem fogja ezt bevallani. És aki leírta a levegős példát, annak nagy pacsi, mert feján találta a szeget.
2020. jún. 1. 19:55
 13/61 anonim ***** válasza:
93%

Mikor pályakezdő voltam nettó 160-at kerestem, a barátnőm pedig 270 körül. Nekem VW Golf III-as kocsim volt, ő az édesapjától kapott egy akkor 3 éves A3-as Audit, ő márkás ruhákat hordott én pedig többnyire kínai üzletekből öltöztem költségcsökkentés végett, azóta eltelt 8 év és a fizetésem 3x nagyobb mint az övé mert céltudatos voltam és szorgalmas.


A nőknek határozottság kell és intelligencia nem pedig pénz, bár az előbbi két tulajdonság magával hozza a pénzt is. Hogyha azt hiszed azért nincs nőd mert nincs pénzed akkor kezdj el gondolkodni és tenni érte, hogy legyen.


F 32, lehet lepontozni nyugodtan

2020. jún. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 A kérdező kommentje:
11-es. De anonymként miért nem lehet ezt bevallani, hogy egy mezei nettó 150 ezres gyári munkásra úgy néznek, mint egy patkányra 10 ből 9 szer a nők?
2020. jún. 1. 19:58
 15/61 anonim ***** válasza:
32%

14.-re.


Mert ciki lenne, még anoním módon is. Mint amikor egy névtelen tesztnél megkérdik, hogy mekkora a farkad. naná, hogy 19...izé...25 centi!!!

2020. jún. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 A kérdező kommentje:
Ha meg itt valamelyik férfi leírja, hogy nem keres 400 at, mindenki leírja neki, hogy hogyhogy, az lehetetlen, ennyire balfék vagy, mert azt már egy 8 osztályt végzett útszéli munkás is megkeresi? Mert itt mindenki szerint igen. Pl államigazgatási egyetemmel is államnak dolgozván, intelligens férfiként is sokan csak 190-230 körül keresnek vidéken önkormányzatnál. Ezeket ismerősöknél mondom. Emberszámba nem veszik őket a nők legtöbbször, majdnem mind szingli 30 felett is.
2020. jún. 1. 20:06
 17/61 anonim ***** válasza:
92%
Nekem erről a dologról még mindig az a véleményem, hogy ha átlagos kereseted már van vagy max picit rosszabb es nincs barátnőd, az nem a kereseted miatt lesz. Ne keress kifogasokat es ne fogd erre
2020. jún. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:
87%

Netto 700at keresek es egyedul vagyok, te kepzelet vilagban elsz vagy goldiggerekre palyazol.

A vilag sokkal komplexebb, konnyu is volna az elet ha csak penz kellene...

2020. jún. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
95%

"Egy gyári munkásra úgy néznek mint egy patkányra"

Hát nem tudom, nálunk a gyárban minden héten összejön valaki valakivel gyáron belül. Azonos szinten mindenki könnyen megtalálja a párját, lehet te is túl válogatós vagy és nem állnál össze egy kasszás csajjal.

2020. jún. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 A kérdező kommentje:
Persze, fogatlan Feri összejön 120 kilós Marival gyáron belül. De én átlagos, normális csinos nőkre gondoltam.
2020. jún. 1. 20:20
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!