Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek itt nem számít a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek itt nem számít a pénz, soha. Mindig leírják, hogy nem érdekli. Mégis miért akkor mind olyan férfival van együtt, aki tehetős mérnök vagy a pasas családja gazdag vállalkozók?

Figyelt kérdés
Ma is volt kérdés, leírták 5 ből 4 nők, hogy nem számít a pénz. Az egyik írta, hogy a párja egyszerű informatikus, másiknak egyszerű jogász, 3. meg 4. h gazdag családból jött a férj. De valahogy mégsem számít a pénz, de mégis mindig ott van a pénz pont azoknál a nőknél, akik leírják, hogy ennyire meg annyira nem fontos. Ellentmondanak 1 mondaton belül is maguknak.
2020. jún. 1. 19:44
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 A kérdező kommentje:
28-as, hiába mondod. Amíg egy nő szép, vagy csinos, esetleg mindkettő, és fiatal-hudzonéves, van egy 3 éves mezei bscje, addig ezeket nem tudja felfogni, mert minden ujjára jut egy férfi, melyik közül legalább 1 megüti a kinézetre és anyagilag (jó háttér, sok 100 ezer ftos fizetés) is a szintet, így mindig tudnak váltani, új pasit választani. Az átlag ember gondjai meg le vannak ejte, a pasimnak van pénze, másokon jót lehet mosolyogni, akiknek mindez nincs. Vagy rávágják, hogy miért nem tanultál. Pl én 5 évig tanultam, 4-es voltam és nehéz volt. De nem tudok mit tenni, ha nem kapok feleannyit sem mint a 2 évvel idősebb villamosmérnök ismerősöm. Mert nem értek a matekhoz. Ez van.
2020. jún. 1. 21:01
 32/61 anonim ***** válasza:

#29. Arra reagáltam, akitől idéztem, az pedig leírta. Ha te nem mondtál ilyet, értelem szerűen nem rád reagáltam. A villa és egyebek képletesen értendő.

Miért elképzelhetetlen az, hogy kettő nettó 200k-t kereső összeáll, aztán, ha céljuk a család, akkor úgy ügyeskedik, hogy a havi 200k havi 3 vagy 4 legyen, 6-800k-ból havonta meg nehogy már ne lehessen mit kezdeni.

2020. jún. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 A kérdező kommentje:
Pl én 230 at keresek diplomásként (állam), de sajnos nem látom azt a plusz 70, vagy inkább 170 ezret, amit mondasz, hogy összeügyeskedjek. Ehhez kemény másodállás kell, akkor meg ugye otthon nincs a pasi, és 10 ből 9 szer el is válnak tőle a nők (pl kamionsofőrök nagy része elvált)
2020. jún. 1. 21:15
 34/61 anonim ***** válasza:
0%
Ha a partner partner lenne, addig lehetne fő kenyérkereső, míg te piacképesebb szakmát tanulsz és elhelyezkedsz benne, de nő ilyet ritkán csinál. Pedig csinálhatna, már joga van hozzá, kiharcolta... ☺️
2020. jún. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 A kérdező kommentje:

de nő ilyet ritkán csinál.


10 ből 9 nő hallani nem akar olyanról, hogy egy pasit akár egy hónapig is eltartsa, vagy többet adjon be a közösbe, mint a férfi. Mert még itt magyarban él az a nőkben, hogy kenyérkereső csak a férfi lehet, miközben Usában már 60%-ban a nők a fő családfenntartók (utána lehet nézni). Ha itt magyarban a nő keres jobban, az legtöbbször váláshoz vezet.

2020. jún. 1. 21:27
 36/61 anonim ***** válasza:
68%
Nem kotelezo a gyerek, nyilvan egy parkapcsolatban megegyezes kérdése. Van felepitett kapcsolatom, köszönöm. De ezt a nyivakolast nagyon unom, eldöntöttetek hogy a nok ilyenek kész. Amugy mar bocs oda vissza megy a dolog, a mérnök kislany utan futtok ti is, a mezei ovono le van nezve..akkor ez most mi? De legyen igaz a mernok csaj csak a penzre bukott ,ok ,de rajta kívül vannak szep szammal nők.
2020. jún. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
34%

Túl szép nőket akarsz kérdező. Bizonyos szépség felett már tényleg kell a magas egzisztencia (vagy pedig óriási, hatalmas, ritka szerencse). Azt el tudnád képzelni, hogy mondjuk erről a skáláról összejöjj valamelyik 6-os (esetleg 7-es) kinézetű csajjal?


[link]


Egyébként nem mondom, hogy te hibátlan vagy, de amit a 27-esben írtál le történeted, azért eléggé megérintett. (Vicc nélkül írom.)

2020. jún. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
100%

Miért olyan nehéz elhinni, hogy véletlenül jön össze?

Nekem az előző párom szállodában volt egyszerű irodai munkás 150.000 nettóért. Motiváltam, biztattam, elérte, hogy középvezető lett, de mivel elege lett ebből az életmódból, nekem is elegem volt, hogy állandóan stresszel, morcos, utálja, amit csinál, biztattam, hogy váltson. Érdekelte az infó, átképezte magát programozóvá, a féléves képzés alatt két hónapig munkanélküli volt, én meg félállásban dolgoztam egyetem mellett; és 3/4 évig rosszabbul keresett, mint előtte, és utána is még egy évig kb. ugyanannyit, 300-at.

A jelenlegi párommal meg úgy jöttem össze, hogy nem volt munkája, két egyetemet nem végzett el, a szüleivel élt velem egyidősen. Neki is segítettem munkát keresni, meg rendbeszedni az életét; most junior programozó. Igen, ő sem keres rosszul. Így ismertem meg? Nem. Kifejezetten programozót kerestem? Nem. Így jött össze? Igen. Hogy miért? Mert mindig az intelligens, motivált és motiválható emberek vonzottak, akik nem másokat hibáztattak a saját sikertelenségükért, hanem tettek valamit, hogy többre vigyék az életben. Könnyebb a gyakorin nyivákolni, mint magunkba szállni, és elgondolkodni, vajon mi mit csinálunk rosszul. Ja, és persze fájdalmas az igazság...

2020. jún. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
73%

Nem tudom, engem anyira érdekel, hogy a 200at megkeresse és tudjon bánni a pénzel, legyen valami megtakarítása az már csak előny! Az viszont, hogy szülőktől külön éljen alap!

Én keresek 400at, párom ennek a felét és mégis vele vagyok. Na bumm! 100 más dologgal tudja kompenzálni.

Azt igen, elvárom, hogy egy évi nyaralás külföldre bele férjen és ne én fizessem neki!

N27

2020. jún. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
Hat en nem tudom mas hogy van vele, nem olvastam el a kommenteket, de en sosem neztem, hogy mennyit keres vagy mennyi penze van, mit dolgozik. Sosem ez volt a lenyeg, hanem az ember. A ferjem egyszeru hentes tobb mint 15 eve, sosem kereste halalra magat; sot voltak komoly anyagi gondjaink is. Mikor megismerkedtunk, nekem egesz jo munkam volt, de kileptem, hogy kikoltozzek hozza (o nem magyar). Volt ido mikor epp egyikunknek sem volt munkaja. Megis kitartottunk egymas mellett immar 11 eve; gyerekeink is vannak es halal nem erdekel, hogy nem egy x diplomas hiperszuper informatikai zseni, vagy sztarugyved. Most sem elunk nagylabon, epp hogy jut mindenre, de ez mellekes a kapcsolatunk szempontjabol.
2020. jún. 2. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!