Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők. Zavarna titeket ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők. Zavarna titeket ha egy 32 èves ferfi 16 eves G-S Opel Astrával mászkálna (pl randira adott esetben)? De nem rohad, karban van tartva. Gáz? Lakashitelem van, nem veszek mèg 2 evig jobb autot. Ez nem robban le sosem.

Figyelt kérdés
2020. júl. 21. 10:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
11%
Őszintén leírom a véleményem, akkor is, ha lepontoztok miatta. Nem ülnék ne az autódba, akkor mennék az enyémmel, de csak emiatt biztosan nem szakítanék vagy nem lenne szempont, hogy összejöjjünk-e. Nem a márkájával van bajom, hanem a felszereltségével. 16 évvel ezelőtt még nem voltak olyan technológiai szinten, mint manapság vagy maximum 3-4 éve. Volt egy súlyos autóbalesetem 8 éve, nem érezném magam biztonságban egy 16 éves autóban.
2020. júl. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Utolsó, megértem, csak ezt olcsóbb karbantartani, azonnal van csere-utánmgyártott alkatrész. Még a legtöbb újabbhoz több hét még megjön és az is méregdrága (csak egy kis törött lámpabúra 30 ezer némelyikre). És így sem olcsó, télen cseréltem le a 4 fékbetétet és a féktárcsát, munkadíjjal együtt 120 ezer ft volt, ami nekem egy fél fizetés. Plusz ott van a 30 ezres kötelezőm és a 20 ezer ft súlyadóm. Plusz ha kell olajcsere, ékszíjcsere 2-3 évente, plusz 2 évente a műszaki vizsga. Éves szinten 100 ezreket visz el,
2020. júl. 21. 11:55
 13/16 anonim ***** válasza:
Csak ne legyen benne plüss kormanyburkolat meg ne legyen telematricazva hülyeségekkel. Illetve ha tiszta akkor mindegy milyen autó, nekem is egy 24 éves Golfom van, aki emiatt leszólna azt leráznám, főleg ha nem is ért a kocsikhoz.
2020. júl. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, 2003as az autóm (Peugeot) . Így egész jól hangzik, de ha kiszámolja az ember igencsak 17 éves. Sokakanak (ahogy észrevettem), ha azt mondod tizenhat éves, valami 90'-es évek eleje ugrik be, nem az, hogy 2004es🤷‍♀️.

Amúgy sose érdekelt kinek milyen az autója, amikor megismertem a férjemet egy régi vectra-ja volt, amig tiszta, nem esik szét, foglalkozva van vele (nyilván látszik, ha elvan hanyagolva, persze egy tizenx évesen már van esztétikai hiba, de amit használ az ember azon előfordul) azt vezet amit akar vagy ami van.

2020. júl. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha, tetszik a pasi, akkor nem zavarna, hogy milyen az autója vagy egyáltalán van-e autója.
2020. júl. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Abszolút nem zavarna, az én párom egy régi Tigrával járt mikor összejöttünk.
2020. júl. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!