Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kell hazudni családi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell hazudni családi állapotról, férfiak? Őszinteség már kihalt?

Figyelt kérdés

Már a második pasiba botlom úgy, hogy nem képesek elmondani, hogyan is állnak kapcsolat terén. Az egyik még be sem adta a válást, de elváltnak mondta magát, a másik is vadul érdeklődött és nyomult, holott - mint kiderült - van élettársa.

Engem mindkét eset eléggé megviselt. Már nem bízom senkiben és nem hiszek senkinek.



2020. dec. 21. 10:04
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
98%
Egyszerű az ok. Szar a kapcsolata de nem mer vagy nem akar kilépni belőle.
2020. dec. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
56%

Ehhe.


Az az őszínteség talán sosem létezett, amit most számonkérsz.


Ismerkedek csajjal, udvarolok neki, a végén kiderül, hogy igazábó neki pasija van (amit valahogy az eddigi 30-40 óra dumálás alatt nem sikerült belefonnia a beszélgetésbe), szóval mégsem jönne velem randira.


Tudod, hogy ez milyen gyakori?


A nők általában szórakoztatják magukat, ego tuningot keresnek, unatkoznak a pasijuk mellett, így szellemi társaságra vágynak, a férfiak meg dugásra, de ezt a különbséget leszámítva mindkét nem ezerrel játsza el, hogy valahogy elfelejti elmondani, hogy őt egyébként otthon várja valaki, és teljesen felesleges bármit tenned, mert csak pár óra beszélgetés, vagy egy farkalás lehet az eredmény.

2020. dec. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
26%

Az baj,ha nem hiszel senkinek.

Mármint neked baj.

A világ olyan,amilyen.

Neked kell benne élned,a te feladatod,hogy megtaláld a módját.

2020. dec. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Ennyi hazugság mellett nem biztos, hogy akarok már bárkit is. Én érzelmileg benne voltam ezekben, és elég nagy csalódásként és fájdalommal élem meg, pedig már nagyon nem vagyok tini.


Mennyivel egyszerűbb lenne az elején megmondani, hogy ez a helyzet, akarod-e így? Nem. Inkább megy a taktika. Gusztustalan. Elvette a kedvemet az ismerkedéstől, pedig sok időt kihagytam a társkeresésben.

2020. dec. 21. 10:16
 5/30 anonim ***** válasza:
26%

Akkor zárhatjuk is a topicot.


Hagyd abba az ismerkedést, mert 2 pasas átb@szott. Mit kell ezen még nyafogni is?

2020. dec. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
26%

Nekem nincsenek ilyen problémáim.

Szingli vagyok és letojnak a nők.

2020. dec. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
98%

Sajnálom a tapasztalataid, viszont sajnos ez elég gyakori, mert az emberek gyávák. A nők is, nem csak a férfiak, nem szabad általánosítani.

Viszont az érme másik oldalán sem jobb lenni, hidd el. (mellettem ismerkedett az exem, nem voltunk "szakítófélben" sem) és volt képe hozzám hazajönni a randi után, majd vacsorát kérni, mintha minden rendben lenne.

Sajnos ezeket az embereket nehéz elkerülni...

2020. dec. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Nem nyafogok, csak nem értem, hogy miért olyan dög nehéz egyenesnek lenni. Talán azt akarom hallani, hogy van még őszinte férfi, nem mind ilyen.
2020. dec. 21. 10:23
 9/30 A kérdező kommentje:
Sajnálom 7-es,ez elég durva. Hogy derült ki és mit tettél ezután?
2020. dec. 21. 10:24
 10/30 anonim ***** válasza:
55%

8: én mindig megmondtam a nőnek, hogy mit akarok tőle. Ha kapcsolatot, akkor azt, ha szexet, akkor azt.


Ennek az eredménye, hogy egy csomó csaj kikosarazott. De én így működöm.


Viszont azt látom, hogy azok a haverok, akik mindig azt mondják a nőnek, amit hallani akar, nagyon ritkán kapnak kosarat. A csajok a legátlátszóbb kamu indokokra is hajlandóak adni, ha bejön nekik a pasas.


Nyilván te nem azok közé tartozol, de ettől még a nők jó részénél simán eljátszható a dolog és ezek a pasik azokra gyúrnak

2020. dec. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!