Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy nyugodt természetű fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nyugodt természetű fiú hol tudna magához hasonló lányt találni?

Figyelt kérdés

Szeretnék párkapcsolatot, de olyat ahol nem kell megjátszanom magam, mert úgy látom hogy a legtöbb kapcsolat ilyen.

Szóval én egy nyugodt tertmészetű, zárkózott fiú vagyok, lehet is egy kicsit túlságosen is. De persze programokra nyitott vagyok, de lehetőleg olyanra ahol csak ketten vagyunk, nem társasággal (bár nincsenek barátaim). Találhatok ilyen lányt, átlagos kinézetűt?

Hosszú távú, őszinte kapcsolatot szeretnék.


2021. ápr. 16. 19:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A nyugodt természetű az azt jelenti, hogy szinte egyáltalán nem lehet téged semmivel kihozni a sodrodból?
2021. ápr. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős vagy és milyen programokra vagy nyitott? Zavar-e, ha a lánynak vannak barátai és nélküled is programozik? Mennyire vagy zárkózott? A barátnődnek azért megnyílnál?
2021. ápr. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
18%

Ne is álmodj ilyenről.

A másik oldalon biztos kell a feszkó ha nem a másik csinálja akkor majd ő.

Ezt én is tapasztaltam és haver is.

2021. ápr. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Fiú, aki lányt keres?


Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!

Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2021. ápr. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Erre nincs fix hely és nehéz is lesz. Anno volt az intró csoportban is kérdés, hogy milyen az emberkék párja. 10-ből 8-9 nő azt írta, hogy extrovertált a pasija. Szóval, fel kell kötnöd a gatyád.

Egyébként, tényleg nem sokat árultál el a kérdésben. Én is nyugodt természetű vagyok, nehezen leszek ideges. Viszont annyira mégsem nyugodt, mert van társasági életem, csinálok pörgősebb dolgokat. Nálad mit jelent a nyugodt természet?


#4: Ne haragudj, de a 20 körüli emberek többségét én sem tudom nőnek és férfinak hívni.

2021. ápr. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%
Nincsenek barátaid. Sok nőnél ez már intő jel hogy valami nem oké veled.
2021. ápr. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
59%

#6: Velük mondjuk nem veszít semmit.

(Bár, sehol sem írta, hogy nincsenek barátai.)

2021. ápr. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%
#7: dehogynem írta. Olvasd már végig a kérdés alatti szöveget!
2021. ápr. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem riaszt el, ha nincsenek barátai, amennyiben velem hajlandó érzelmes programokat csinálni és nem zavarja, hogy nekem viszont vannak és velük is találkozom.
2021. ápr. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Értelmes*
2021. ápr. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!