Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Többségnek 15-17 éves kora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többségnek 15-17 éves kora között összejön az első kapcsolata?

Figyelt kérdés
2021. jún. 3. 12:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném
2021. jún. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se jött össze. Meg talán jobb is így.
2021. jún. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
dehogy
2021. jún. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 18 voltam. Osztálytársaim 70-80%-nak nem volt még 15-17 körül kapcsolatba.
2021. jún. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolata*
2021. jún. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
egyáltalán nem, tini korban nem is lehet szerintem ezt kapcsolatnak nevezni. semmit nem fogsz fel belőle
2021. jún. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem nem jött össze. Válogattam is, önbizalomhiányos is voltam, nem voltam egy menő lány...

25 voltam az első kapcsolatomban, de akkor is úgy mentem bele, hogy végülis mindegy már nekem, rám úgyse vár szerelem ilyen külsővel...Szóval szerintem még ez is túl korai volt, mert ennek aztán semmi értelme, több kárt okozott, mint hasznot.

2021. jún. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor 8 éves gimibe jártam, évek során az osztály 20-30%-nak volt felvállalt "barátja/barátnője". Néhány esetben ez csak pár hetes kapcsolat volt.
2021. jún. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én tavaly ballagtam. Az osztályunk felének 2-3 éve tartó kapcsolata volt. Mi egy ilyen korosztály voltunk, célokkal, elkölcsökkel. Persze volt aki még gimi elején hetenként váltogatta, de a végére ő is megkomolyodott. Én a párommal 5 éve vagyok együtt, egy albérletben élünk, ott volt amikor mütétték a szüleimet, mindent megbeszéltünk, olyan támaszt nyújtottunk egymásnak, amit a szüleink sem tudtak. Ki tudja, szakítunk-e, de ha igen, akkor sem bánnám meg. Nem kell lenézni egy kapcsolatot, csak, mert tini korban kezdődik. 21L
2021. jún. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!