Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen miért van ez a szemétség, a shadowban? Új Google fiók nélkül ki lehet kerülni?

Figyelt kérdés

Eddig nem hallottam róla, csak most hogy új profilom lett és nem vagyok tiltva de mégsem működik, nincs match meg semmi, most néztem utána és olvastam, hogy van akit így tiltanak.

Korábban valaki gondolom felnyomott és tiltottak. Akkor sem volt oka, mert semmi olyat nem tettem.

Új telefonszámmal regisztráltam, új e-mail címmel, igaz régi képekkel.

Hogy lehet kikerülni, hogy újra működjön rendesen?

Egyáltalán mi ez a hitvány szemétség, hogy shadowban? Ha valakit ki akarnak tiltani, még ha ok nélkül is, de legalább tegyék, úgy hogy a felhasználó tudjon róla. Így azt hiszi egy darabig, hogy tudja használni és nem érti miért nem működik.

Ha kiírná rögtön, hogy tiltva van akkor legalább tudná az ember, de így… Ezt nem indokolja szabály, ez szándékos szívatásra jó csak. A minimum lenne tisztán látni. Így viszont még ez sincs meg.


Hogy lehet kikerülni? Mert a telefonra nem akarok új google fiókot, minden más a régivel van. Új e-mail cím, telefonszám, fényképek persze oké.



2021. nov. 21. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:
54%

Én úgy tudom, hogyha 3 hónap eltelt már a profilod kitörlése óta és 3 hónapig egyáltalán nem használtad a Tindert, akkor töröl rólad minden meglévő adatot és teljesen tiszta lappal tudsz újra regisztrálni.


Eltelt 3 hónap most, hogy egyáltalán nem használtad a Tindert és fiókod sem volt?

2021. nov. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
5-6 hónap is eltelt azóta.
2021. nov. 21. 18:14
 3/6 anonim ***** válasza:
ezt nem akkor csinalja, ha mindenkit jobbra huzol?
2021. nov. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Elvileg akkor csinálja, ha bot-nak hisz a rendszer. Én egyszer szerintem a túl gyors pörgetés miatt kaptam. Én azt csináltam, hogy egy ismerős telefonjáról regisztráltam újra, tök más képekkel (ez fontos, mert állítólag a metaadatokat is tárolja a rendszer, vagyis egy tükrözés/körbevágás nem segít) és nem adtam meg se spotit, instát, gmail-t, facét stb.


De azért egy ismerőssel ellenőrizd le, hogy tényleg nem mutat-e a rendszer.

2021. nov. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

ha egy IP-ről, vagy MACID-ről regisztálsz többször, akkor automatikusan shadowbannol, akár örökre is, hogyha nagyon sokszor csinálod. Ezzel védi azt, hogy ne tudj mindenkin sokszor végig menni jobbra húzással.


Ezzel nem voltam tisztában, és mindig a telefonszámomat használtam, volt VIP-m is, és mégse látott olyan, aki ott ült mellettem. Ennek ellenére persze a pénzt elfogadta a rendszer, nem is keveset :D

2021. nov. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
Akkor ezeket ti mind azért kaptátok (a kérdezőt is beleértve), mert egyesével megnézés nélkül csak folyamatosan húzogattátok jobbra az embereket százával? :O
2021. nov. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!